kat von d lock it concealer

To już czwarty dzień tygodnia korektorów, w którym towarzyszycie mi od poniedziałku! Cieszę się, że ze mną jesteście! Dzisiaj przyszła pora na recenzję Kat Von D Lock-it Concealer Creme, który jest w moich zbiorach już od dłuższego czasu. Czy warto wydać na niego ponad 100zł? Czy zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających? Dziś odpowiem na te i wiele innych pytań!

kat von d lock it concealer blog

Kat Von D Lock-it Concealer Creme

Kat obiecuje, że korektor ma zakrywać cienie pod oczami, neutralizować zaczerwienienia i niedoskonałości niewielką ilością produktu. Powinien bezproblemowo łączyć się z innymi produktami, natomiast zastosowanie nawilżającej formuły ma gwarantować odżywienie delikatnej skóry. Korektor, tak jak wszystkie kosmetyki Kat Von D jest dostępny w perfumerii Sephora. Zakup tego korektora był z mojej strony dużym ryzykiem, bo z podkładem kompletnie się nie polubiłam. Jednak postanowiłam zaryzykować i dać korektorowi szansę. Zapłaciłam za niego 117zł, wybrałam odcień Neutral 11.

Zobacz: Kat Von D, Lock-it Setting Powder

Love… Hate Relationship

Korektor Kat Von D Lock-it Concealer Creme ma bardzo kremową i dość gęstą konsystencję, bardzo dobrą pigmentację i niewielka ilość wystarczy żeby zakryć nawet nieco mocniejsze cienie pod oczami (oczywiście jeżeli kolor będzie odpowiednio dobrany). Nie zauważyłam aby ciemniał po aplikacji, ale to i jego dobre krycie, to jedyne zalety tego produktu. Niestety korektor jest bardzo ciężki i nawet odrobina wygląda pod oczami nieestetycznie. W konsystencji nieco przypomina korektor z Catrice, którego fanką nie jestem. Kat Von D robi dobre pierwsze wrażenie: ładnie wygładza skórę, dobrze wyrównuje koloryt, lekko rozświetla spojrzenie, ale niestety ten czar szybko mija i korektor pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Zobacz: Paleta do konturowania Kat Von D Shade & Light

kat von d lock it concealer opinie

kat von d lock it concealer 11 neutral

Kat Von D Lock-it Concealer Creme – efekt na skórze i trwałość

To, co z tym korektorem dzieje się po kilku godzinach od aplikacji, to jedno wielkie WTF. Myślę, że problem tkwi w formule, która albo jest niedopracowana, albo nie nadaje się do mojej skóry. Niezależnie od tego ile go nałożę, jakim pudrem przypudruję, czy pędzlem, czy gąbką, zawsze wygląda tak jak poniżej. Okropnie zbiera się w załamaniach skóry, warzy się i rozłazi. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, czy z tym korektorem, ale raczej nikomu nie mogę go polecić. Jest jeszcze gorszy niż korektor z Fenty Beauty, bo z tamtego można COŚ wyciągnąć. Tutaj jest jedna, wielka klapa. Próbowałam na niego wielu sposobów, ale nawet jako baza pod cienie się nie sprawdza, bo zbiera się najmniejszych załamaniach skóry. PORAŻKA!

ZOBACZ: JAK NAKŁADAĆ KOREKTOR – PRZYDATNE TRIKI DLA LAIKÓW

korektor kat von d lock it concealer

Jestem rozczarowana tym korektorem i niechętnie po niego sięgam. Żałuję, że go kupiłam i choć generalnie lubię produkty Kat Von Do, to do tego korektora na pewno nie wrócę.

Miałyście jakieś kosmetyki z Kat Von D? Jakie są Wasze wrażenia?