O mnie

Na aGwerblog od 2012 roku zarażam miłością do makijażu i fotografii!

puder do cery mieszanej ranking

Cześć! Witam na aGwerblog, rozgość się!

Bardzo mi miło, że możemy się tutaj spotkać, a ja z przyjemnością coś Ci o sobie opowiem. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że od razu przejdziemy na „Ty”.

Mam na imię Agnieszka, pochodzę ze Szczecina, a na co dzień zajmuję się blogowaniem, fotografią, makijażem i social mediami. Jestem maniaczką dobrych seriali, ciekawych książek i nałogowo oglądam bajki Disneya. Jestem totalną kociarą i kocham zwierzęta! Nie lubię stać w miejscu i ciągle odkrywam w swoim życiu coś nowego. Jako blogerka stawiam na najlepszą jakość. W związku z tym aGwerblog, to miejsce, gdzie łączę wszystkie moje pasje i dzielę się nimi z moimi czytelniczkami. Jestem szczera, bezpośrednia, rzetelna i zawsze jestem sobą! Blog jest ogromnym elementem mojej codzienności, moją pracą, miłością i miejscem, które pozwala mi się rozwijać. Chciałabym zatrzymać Cię tutaj na dłużej.

Udowadniam, że każdy może umieć w makijaż i ładne zdjęcia. Dowodzę, że wystarczy mieć pasję, żeby wkrótce stała się Twoją pracą!

Jeżeli nie wiesz jak powinnaś się malować, jakie kolory do Ciebie pasują i czym to robić najlepiej, jesteś w dobrym miejscu. Znajdziesz tutaj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci okiełznać makijaż. Ten na co dzień, ale i ten od święta. Znajdziesz recenzje najpopularniejszych (i nie tylko) kosmetyków, dowiesz się jak nie bać się kolorów, nauczysz się je łączyć tworząc wyjątkowe makijaże. Odnajdziesz tu porady, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz każdy kosmetyk i poznasz jego praktyczne zastosowania.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że kupujesz kosmetyk świetnej jakości, jak unikać bubli i czym warto się zainteresować – dobrze trafiłaś! aGwerblog, to kopalnia wiedzy dla kobiet, które stawiają na najwyższą jakość i chcą kupować tylko sprawdzone produkty. Rzetelne opinie, wyczerpujące informacje, sposoby zastosowań i wskazówki, to i wiele więcej znajdziesz właśnie tutaj.
➠ Blogowanie pomaga mi realizować się na wielu płaszczyznach: w roli wizażystki, social media managera oraz fotografa. Łączę tutaj te wszystkie pasje i kocham to co robię!
 ➠ Jako wizażystka z kilkuletnim stażem, pomogę Ci pokonać słabości i pokieruję, abyś przestała  myśleć, że makijaż to czarna magia. Jeżeli tylko ze mną zostaniesz, już nie będziesz bać się kolorów, a  pokochasz je tak jak ja. 
➠ Wyznaję zasadę, że każdy może robić piękne zdjęcia, nawet nie mając drogiego sprzętu. Piszę o fotografii produktowej, żebyś mogła na swoim blogu lub stronie pokazywać produkty w najlepszy możliwy sposób! Znajdziesz tu pomysły na tła do zdjęć, przydatne gadżety czy fotograficzne podstawy.

Jeżeli interesują Cię wspólne działania, rzuć okiem na zakładkę Współpraca.

To miejsce tworzone z pasją, miłością i zaangażowaniem. Dołącz do mnie, a na pewno nie pożałujesz 🙂
instagram agwerblog
Chcesz mnie poznać lepiej? Napisz do mnie!
wereszczaka.agnieszka@gmail.com