Współpraca

Kontakt:

wereszczaka.agnieszka@gmail.com

aGwerblog to wyjątkowe miejsce w sieci, w którym piszę o szeroko pojętej tematyce beauty, blogowaniu i fotografiiCzytelniczki aGwerblog, to kobiety, które interesują się makijażem, kosmetykami i pielęgnacją. Chcą nauczyć się malować, szukają wiedzy dotyczącej technik makijażu i porad związanych z pielęgnacją oraz stylizacją paznokci.W okół bloga zgromadziły się nie tylko pasjonatki makijażu, ale  i miłośniczki zadbanych dłoni, zdrowych włosów, dobrych książek i estetycznych zdjęć. Na blogu angażują się niesamowite kobiety pełne pozytywnej energii, miłości do świata beauty i lubiące piękne, estetyczne zdjęcia.

Przy podejmowaniu współpracy zawsze stawiam na kreatywność i innowacyjne podejście do tego, co robię. Jeżeli chcesz dotrzeć do moich niesamowitym czytelniczkom – napisz do mnie. Razem możemy stworzyć coś, co idealnie trafi w gusta moich czytelniczek.

aGwerblog dwukrotnie został wyróżniony na największej konferencji blogerów kosmetycznych w Polsce, Meet Beauty  nagrodą Beauty #, w kategorii najlepszy blog makijażowy w Polsce.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY:

➥ RECENZJA PRODUKTU LUB USŁUGI
➥ WSPÓŁPRACA DŁUGOFALOWA, PATRONAT, AMBASADORSTWO
➥ POST SPONSOROWANY (artykuł lub cykl)
➥ KONKURS NA BLOGU LUB NA KANAŁACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
➥ PROJEKTY SPECJALNE, PROWADZENIE BLOGA FIRMOWEGO
➥ WYJAZDY SPONSOROWANY, FOTORELACJA
➥ PRZYGOTOWANIE ZDJĘĆ DO PUBLIKACJI
➥ WARSZTATY MAKIJAŻU
➥ I WIELE WIĘCEJ!

 

Wyjazd do Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Trójmiasta? Żaden problem! Cała Polska jest w zasięgu ręki!
aGwerblog utrzymuje się w pierwszej piętnastce najpopularniejszych blogów urodowych w Polsce. W 2017 roku ostał wyróżniony statuetką Beauty#, jako najlepszy blog makijażowy w Polsce.
Zapytania o współpracę proszę kierować na adres e-mail: wereszczaka.agnieszka@gmail.com(statystyki z sierpnia 2017)

Zaufali mi już między innymi: