Niedzielnik z założenia miał być miejscem, w którym wyrzucam z siebie wszystko co mi siedzi na wątrobie. Czy to jest związane z kosmetykami czy nie. Dzisiaj poruszę kilka ważnych tematów, więc jeżeli macie ochotę spędzić ze mną ten niedzielny poranek – zapraszam!

Niedzielnik #39

Wiem, że ten cykl nie pojawia się tak często jak na początku, ale nie chcę pisać go na siłę, bo wtedy mija się to z celem. To dla mnie wyjątkowa seria, więc zawsze podchodzę do niej z bardzo pozytywnym nastawieniem, bo wiem, że i Wy czasem lubicie po prostu poczytać o pierdołach.

Dziś trochę sobie pomarudzę, wyrzucę z siebie trochę frustracji i zachęcę Was do kilku fajnych rzeczy! Będzie coś o mieszkaniu i książkach, więc prawie jak pogawędka przy kawie!

ZOBACZ: CIĘŻKIE ŻYCIE INFLUENCERA – NIEDZIELNIK

Co z tym mieszkaniem?

Do oddania kluczy zostały mniej więcej dwa miesiące. Jestem jednocześnie podekscytowana i przerażona, bo mam wrażenie, że nic nie mamy gotowe. Nawet nie wiem czy potrzebujemy mieć coś gotowe, czy po prostu powinniśmy czekać aż dostaniemy klucze. Poza tym wiecie co? Mam wrażenie, że nikt o tym nie mówi, ale koszta wykończenia są po prostu olbrzymie! Nie wiem jak ludzie robią od razu całość. Miałam ostatnio takie wielkie zderzenie z rzeczywistością i doszło do mnie, że nie wszystko będziemy mieć do razu tak jakbym chciała. Wiele elementów wyposażenia będzie musiało poczekać, a ja jestem z natury człowiekiem bardzo niecierpliwym, więc wyobraźcie sobie moją „radość”. W tej chwili totalnie panikuję, ale pewnie jak przyjdzie co do czego, to spokojnie wszystko ogarnę. Plan jest taki, żeby w ciągu następnych tygodni skupić się na kolejności działań. Przyda się zrobić listę zakupów, co potrzebujemy na start, a co może poczekać.

Zaczynam też się zastanawiać, czy podołam sama ogarnięciu całego „projektowania” poszczególnych pomieszczeń. Generalnie wiem co bym chciała, co mi się podoba i na jakim stylu mi zależy, ale im bliżej terminu – tym trudniej mi to ogarnąć. Wciąż szukam inspiracji i chyba za dużo rzeczy mi się podoba. AAAA! Czy tylko ja mam taki problem? 😀

Już niedługo post z mieszkaniową wishlistą!

ZOBACZ: INSPIRACJE NA ŁAZIENKĘ I PROJEKT

Wspieraj i dziel się treścią!

Wiem, że mogę być z Wami totalnie szczera i dzielić się z Wami moimi myślami. Na Instagramie często prowadzimy sobie genialne dyskusje i trochę natchnięta jedną z nich pomyślałam, że poruszę w niedzielniku pewien temat.

Wiecie co jest najfajniejsze w blogowaniu? Mówiłam to nie raz i powiem ponownie – Wy. Odbiorcy, czytelnicy, widzowie, słuchacze. Nie, nie fani, bo – jeżeli o mnie chodzi – żadna ze mnie celebrytka, żeby mieć fanów. Jestem szczęśliwa, że sporo z Was, czyta mnie od wielu lat, nie uciekacie i widzicie progres. Każde udostępnienie treści, każdy komentarz czy wiadomość to znak, że to co robię Wam się podoba. To jest prawdziwa nagroda za moją pracę. Dlatego jeżeli chcecie wesprzeć swojego ulubionego twórcę (i oczywiście nie mówię tutaj tylko o sobie) to dzielcie się w sieci jego materiałami! Udostępniajcie posty na FB, wrzucajcie linki na fora czy Stories na Instagramie. Takie okazanie wsparcia poprzez dzielenie się naszymi materiałami z innymi, jest po prostu na wagę złota! To niesamowita motywacja do dalszego działania i taki pozytywny kopniak.

Więc jeżeli to robicie z moimi treściami: dziękuję! Jesteście super!

ZOBACZ: NAJLEPSZY PREZENT DLA BLOGERA

ROZTERKI BLOGERKI

Jestem już sobą zmęczona. Dotarłam do takiego momentu, że potrzebuję po prostu odpocząć. Wyłączyć telefon, komputer i nadrobić czytelnicze zaległości, pójść na spacer, wyłączyć głowę. Męczy mnie to, że sama wywieram na sobie presję w wielu dziedzinach. Męczy mnie to, że jestem nieidealna tam, gdzie chciałabym być. Mam wrażenie, że nie wprowadzam w blogosferze nic nowego, że to wszystko już gdzieś było. Jestem sfrustrowana, że nie widzę takiego progresu jakbym chciała. Przytłoczyła mnie ostatnio wizja przyszłości, w której nie wiem czy sobie poradzę. Wiecie, ja jestem taką małą panikarą. Analizuję dużo rzeczy zdecydowanie za wcześnie i staram się cały czas iść do przodu z podniesioną głową, ale bywa ciężko.

Jestem ostatnio strasznie roztrzepana, nie mogę się skupić i łatwo się rozpraszam. Mam za dużo myśli w głowie, za dużo spraw do ogarnięcia i mam wrażenie, że muszę być w ciągłej gotowości. Nie, nie marudzę po prostu wyrzucam z siebie frustrację, przytłoczenie. Wiem, że to minie, ale w końcu po to mam niedzielnik, żeby trochę pomarudzić.

ZOBACZ: 9 TRIKÓW NA ROZWINIĘCIE BLOGA

Idźmy na wybory!

Nie znajdziecie tutaj pompatycznych tekstów, które mają Was zmotywować do pójścia na wybory. Chcę Wam tylko powiedzieć jedno: to od nas zależy jak będzie wyglądać przyszłość i to my możemy coś zmienić. Więc apeluję do wszystkich: idźcie na wybory! Mamy wpływ na to, co przyniesie jutro, więc nie bądźmy obojętni!

Książkowe poszukiwania

Skoro już ciężkie tematy mamy za sobą, to tak sobie pomyślałam, że na koniec przejdę do czegoś przyjemniejszego. Ja wiem, że co jakiś czas pytam Was o tytuły godne polecenia. Mam nawet sporą listę książek, które znalazłam wśród Waszych komentarzy, ale cóż… Wciąż szukam! Mam gorszy książkowo okres, bo w nic nie mogę się wciągnąć. Potrzebuję czegoś mocnego, książki, która porusza trudny temat. I nie, nie czytam na siłę! Cały czas mam na to ochotę, ale no ciągle mi coś przeszkadza, nie mogę się skupić i jestem non stop rozproszona (czyt. rozterki blogerki).

Zostawcie mi swoje książkowe polecenia w komentarzach!

Mały kącik inspiracji

Co i kiedy, jak głosować – czyli wszystko, co musicie wiedzieć o tym co i kiedy zrobić, żeby zagłosować, poradnik i kalendarz wyborczy.

Jesienny makijaż na każdą kieszeń – czyli moja propozycja i instrukcja krok po kroku. Całość wykonana kosmetykami Golden Rose!

TOP 5 palet do makijażu dziennego – pięć propozycji z różnych półek cenowych. Post dla osób, poszukujących idealnej palety do makijażu dziennego.

Jak nie rozmawiać z markami o współpracy – post, który powinna przeczytać każda blogerka i bloger, którzy na poważnie myślą o prowadzeniu bloga.

To by było na tyle! Fajnie, że znów mogłam się wygadać! Dajcie znać co u Was!

PS. Jestem w trakcie szykowania postu z drugiej strony rozmów o współpracy, czyli jak nie tego nie robić ze strony marki. Wypatrujcie postu, bo będzie się działo!!