Tropical Rhythm Tune

Przybywam do Was w ekspresowym tempie z bardzo krótkim, ale konkretnym postem! Nasza młoda, polska marka Tune Cosmetics właśnie wyszła z nowością, którą po prostu musicie poznać z bliska! Paletka Tropical Rhythm Tune x Daniel Sobieśniewski, to pełna soczystych matów paleta z niesamowitymi kolorami. Przygotowałam dla Was zbliżenie na paletę, swatche i pierwszy makijaż. 

Tropical Rhythm Tune blog

Tropical Rhythm Tune x Daniel Sobieśniewski

Chcę żebyście mogły zobaczyć swatche i poznać ją z bliska, bo naprawdę jest na co popatrzeć! Jeżeli brakuje Wam w kolekcji mocnych, intensywnych i nasyconych kolorów – nie zastanawiajcie się dwa razy! W tej chwili dostępna jest w cenie 139,99zł, natomiast poza promocją za 16 cieni będziemy musieli zapłacić 149,99zł. Jak sama nazwa skazuje, to iście tropikalna paleta stworzona we współpracy marki Tune Cosmetics z wizażystą Danielem Sobieśniewskim. I myślę, że całkiem nieźle im to wyszło!

Zobacz: Makijaż w rytmie muzyki: Tune Cosmetics The (D)-dur

Tropical Rhythm Tune opinie Tropical Rhythm Tune swatches

Tropical Rhythm Tune Cosmetics ♫ – kolory i pigmentacja

Kolorystyka palety jest po prostu fenomenalna. Wystarczy jeden rzut oka żeby poczuć lato! Paleta zawiera zarówno intensywne kolory takie jak: róż, fiolet, kobalt, żółć, zieleń czy pomarańcz oraz neutralne odcienie typu: brąz, czerń i nawet dwa beże. Jest całkowicie kompletna i dzięki temu daje niesamowite pole możliwości. W kwestii pigmentacji też jest bardzo, bardzo dobrze! Świetnie się budują, doskonale ze sobą łączą ładnie przechodząc jeden w drugi. Cienie są odrobinę suche i osypują się przy nabieraniu na pędzel, ale nie jest to takila skala osypu jak np. przy cieniach z palety Anastasii. Podczas nakładania na oko minimalnie osypuje się kolor żółty, ale pozostałe cienie, z którymi dzisiaj pracowałam nie stanowiły problemu. Blendowanie to czysta przyjemność, ale tego się można było spodziewać!

Zobacz: Pudry brązujące Tune Cosmetics | recenzja i swatche

Tropical Rhythm Tune cena

Pamiętajcie, że używałam jej dopiero raz, więc to nie jest jeszcze opinia na jej temat, to tylko bardzo pierwsze wrażenia. Znam cienie Tune dość dobrze, wiec nie dziwi mnie jakość tej palety na pewno będę ją teraz intensywnie testować. Póki co jestem zauroczona, na pewno dam Wam znać jak będzie po dłuższym stosowaniu. Wskakujcie na mój Instagram zobaczyć makijaż, który nią dzisiaj wykonałam ↓

https://www.instagram.com/p/BuHbwGnAuTF/

Jak Wam się podoba Tropical Rhythm Tune? Skusicie się na nową paletkę?