Kocham świąteczne dekoracje! Lampeczki, miniaturowe choinki, krasnale, świeczki i różne stroiki. Zależy mi jednak na tym, żeby nie przytłaczać się ilością ozdób typowo świątecznych, bo same święta trwają dość krótko. Dlatego pomyślałam, że fajną zmianą będą nowe plakaty Desenio w zimowym, przytulnym klimacie, które zostaną z nami również po świętach. Pokażę Wam dzisiaj co wybrałam i jak to u mnie wygląda!

świąteczne plakaty desenio

Nowe plakaty Desenio

W ramach współpracy z marką pokażę Wam jak szybciutko odmienić wystrój pokoju bez konieczności wieszania plakatów. Wiem, że istnieją nieinwazyjne sposoby na montaż na ścianie, ale przecież one pięknie wyglądają również na komodzie czy półce! W ten sposób możemy bardzo często zmieniać plakaty i kombinować w zależności od tego co nam się w danej chwili podoba. Ja postawiłam tym razem na coś lekkiego, zimowego i świątecznego, żeby podkreślić przytulną atmosferę w mieszkaniu.

Pokażę Wam 3 układy plakatów, które w każdym zestawieniu kolorystycznym będą robić wrażenie. Wystarczy dołożyć do nich kilka świątecznych ozdób i gotowe! Cały pokój od razu wygląda inaczej.

Delikatnie, ale z pazurem

Bardzo podoba mi się układ 3 plakatów w różnych rozmiarach. Wygląda to bardzo elegancko, a dodatki postawione w ich towarzystwie dodają całej aranżacji odrobiny świątecznego klimatu. Całość prezentuje się przytulnie, a plakat Almost Kiss dodaje fajnego pazura. Jestem też zwolenniczką łączenia różnych kolorów ram, ale decydując się na jeden odcień taki układ też będzie wyglądał świetnie. To ustawienie zostaje u mnie na stałe.

Choinka raz!

Kolejny układ jest już zdecydowanie bardziej świąteczny! Trzy różne rozmiary, ale ułożone od najmniejszego do największego również wyglądają na komodzie bardzo oryginalnie. Szczególnie w połączeniu z różnymi kolorami ram. Plakat Tree picking od razu skradł moje serce (i wiem, że Wasze też, bo przewijał się gdzieś w tle na Instagramie i pojawiły się o niego pytania). Jest przeuroczy! Minimalistyczny, bez zbędnych dodatków, a cudownie podkreśla świąteczną atmosferę. Czuję, że ten maluszek będzie się pojawiać u nas regularnie co roku, a teraz chyba wyląduje na konsoli w przedpokoju.

desenio baby its cold outside

Baby it’s cold outside!

Na koniec zostawiłam sobie najbardziej minimalistyczną propozycję, która jest ze sobą niesamowicie spójna. Plakat Baby it’s cold outside cudownie komponuje się z ramą w podobnych kolorach i wygląda bardzo przytulnie! Ciężko było mi zdecydować się na konkretne plakaty świąteczne, bo wybór na Desenio jest naprawdę spory. Jednak od razu rzucił mi się w oczy ten napis i wiedziałam, że się u nas pojawi. Myślę, że całość wygląda naprawdę klimatycznie!

plakaty na sciane desenio

Plakaty Desenio są już ze mną od kilku miesięcy. Pokazywałam je przy okazji postu Jak będzie wyglądał mój beauty room i wiem, że Wam również przypadły do gustu! Wcale mnie to nie dziwi. Ogromny wybór, świetna jakość i przystępne ceny – to coś, co kusi do częstych zmian w mieszkaniu. Podoba mi się fakt, że plakaty nie zawsze muszą wisieć, żeby wniosły do pomieszczeń coś przyjemnego 😉

Przy okazji współpracy z marką Desenio mam dla Was kod zniżkowy. Hasło AGWERBLOG daje aż 35% rabatu do 12.12.2021 na wszystkie produkty, z wyjątkiem ramek i plakatów z kategorii Personalizowane.

Jak wyglądają Wasze świąteczne przygotowania?