Kto ma już choinkę w domu albo przynajmniej planuje zakup? U mnie jeszcze jej brak, ale powoli wyciągam świąteczne ozdoby. Za to paznokcie mam już gotowe! To zasługa nowej kolekcji Semilac Festive Wonders i dziś w dniu premiery, możecie zobaczyć ją z bliska!

kolekcja semilac festive wonder colors

Semilac Festive Wonder Colors

Coraz bardziej czuć wszechogarniającą magię świąt, przytulną atmosferę, a piękne dekoracje pozwalają coraz mocniej wczuć się w świąteczny nastrój. Ozdobą w tym wyjątkowym okresie są też oczywiście nasze paznokcie! Dziś chciałabym Wam pokazać najnowszą kolekcję marki, czyli Semilac Festive Wonder Colors. To 5 lakierów, które odzwierciedlają nastrojową czerwień, choinkową zieleń, świąteczny błysk i kobalt. Jak tylko spojrzałam na tę kolekcję, od razu miałam w głowie świąteczny manicure.

Dziś pokażę Wam z bliska wszystkie kolory i manicure, który przygotowałam. Mam nadzieję, że dzięki znajdziecie tutaj inspiracja na swój świąteczny mani.

ZOBACZ: Najpiękniejsze czerwone lakiery Semilac

Paznokcie w kolorach świąt

Nie wyobrażam sobie świąt bez czerwonych ust lub paznokci. Ponieważ taki kolor pomadki jest średnio praktyczny przy świątecznym stole zazwyczaj stawiam na paznokcie. W kolekcji Semilac Festive Wonders Color znajdziemy aż dwie czerwienie, które na pewno skradną nie jedno serce. Zresztą… Cała kolekcja ma w sobie to świąteczne COŚ!

Semilac 308 festive blue

Kolekcja Semilac Festive Wonder Colors to kolorystyczna kwintesencja świąt. Już od pierwszego wejrzenia zachwyciła mnie czerwień Spiced Apple ze względu na swoją elegancję. W połączeniu z Golden Icing wygląda wprost fenomenalnie i w dodatku przepięknie się błyszczy. Wisienką na torcie całej kolekcji jest kobalt Festive Blue. Niby każdy zna taki kolor, niby rzadko kto go nosi, ale jak już jest na paznokciach… Efekt jest bardzo oryginalny i niezwykle kobiecy. Ten kolor przypomniał mi dlaczego tak kochałam kiedyś niebieskie paznokcie i na pewno będę do nich wracać!

semilac kolekcja festive wonder colors

Lubię takie świąteczne kolekcje i cieszę się, że Semilac znów zaserwował nam coś fajnego! Wszystkie produkty znajdziesz na stronie marki semilac.pl

Jak Wam się podoba nowa kolekcja? Macie już pomysł na świąteczny manicure?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.