Małymi kroczkami zbliżam się do momentu, w którym będę mogła pokazać Wam mój beauty room w pełnej okazałości. Jednak póki co, chcę żebyście zobaczyły pierwszy projekt i zmiany, które już w tym pokoju nastąpiły. Jeżeli więc interesuje Was taka tematyka – zapraszam na post. Na końcu mam też dla Was małą niespodziankę.

mój beauty room plakaty

Mój beauty room – wizja

Przede wszystkim muszę Wam powiedzieć, że miałam (w sumie wciąż mam) problem z tym pokojem z kilku względów. Przede wszystkim jest prostokątny, więc ciężko jest go sensownie zaplanować, a po drugie bardzo długo nie miałam na niego żadnego pomysłu. Wiedziałam tylko, że musi być:

  • Pomieszczeniem do pracy przy komputerze i przechowywania dokumentów.
  • Miejscem do malowania klientek i przechowywania kosmetyków.
  • Pokojem gościnnym w razie, gdyby trzeba było kogoś przenocować.
  • Pojemny, żebym mogła trzymać tam wszystkie akcesoria do zdjęć.
  • Być reprezentacyjny i mieć miejsce na galerię plakatów, która od dawna mi się marzyła.

Dlatego zdecydowałam się na projektantkę i, ponieważ nie mogłam się doczekać, galerię plakatów Desenio (partnera dzisiejszego postu), które już wiszą! Chcę Wam dzisiaj pokazać je wszystkie razem z pierwszym projektem.

plakaty desenio
beauty room blog
beauty room aranżacja

Plakaty Desenio

Od razu wiedziałam, że mój beauty room będą ozdabiać plakaty. Od dawna zachwycałam się pięknymi kompozycjami na Instagramie i zbierałam inspiracje. Wiem, że powinnam poczekać aż w pokoju będą wszystkie meble, ale kto mnie zna ten wie, że nie należę do cierpliwych. Dlatego plakaty już wiszą. Jestem bardzo zadowolona z ich jakości zarówno jeżeli chodzi o druk jak i o ramki. Wszystko wygląda dokładnie tak jak chciałam! Moje zamówienie dotarło w mniej niż tydzień, a ja od razu zabrałam się za ich rozpakowanie (pokażę Wam wszystko na Instagramie @AGWERBLOG). Wybrałam 5 kobiecych grafik, które idealnie dopełniły mój beauty room. Uważam, że cudownie uzupełniają i ocieplają wnętrze od razu dając do zrozumienia co kocham i czym się interesuję. Nie mogło zabraknąć kosmetycznego motywu i oczywiście aparatu fotograficznego.

Zaprojektowałam sobie „ścianę” na stronie desenio.pl i choć wybór był trudny, bo dostępna jest masa plakatów to stworzyłam swoją galerię. To wygodna opcja, jeżeli nie wiecie do końca na jaki układ się zdecydować. Mnie bardzo spodobała się piątka różnych rozmiarów i cały czas się nią zachwycam!

Lista plakatów, które wybrałam:

  • Disassembled Camera
  • Pink Gradient
  • Watercolor Make up
  • Scent of Roses
  • Enjoy the Now

Myślę, że wspaniale dopełniają kobiecy wystrój i kojącą atmosferę pokoju.

galeria plakatów

Projekt beauty room

Myślę, że rozplanowanie tego pokoju to nie lada wyzwanie dlatego poprosiłam o pomoc projektantkę z mojego miasta, Panią Dagmarę Dobrzeniecką z Colour Studio. Póki co dostałam jedną propozycję, ale mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pokazać Wam nieco więcej opcji. Tak czy siak bardzo podoba mi się główny zamysł! Duży blat pod oknem, który umożliwi mi nie tylko wygodną pracę, ale miejsce do malowania i przeprowadzania lekcji makijażu. Muszę przemyśleć jeszcze kwestię przechowywania i czy nie przydałaby się jakaś dodatkowa komoda, ale i tak już jest super! Zresztą zobaczcie same:

Dla mnie najważniejsze jest wygodne miejsce pracy i to, że będę mieć swobodę w trakcie wykonywania makijaży. Dodatkowo pokój wydaje się większy, całość dopełniają już teraz piękne plakaty, a ja zapewne uzupełnię go jeszcze moimi ulubionymi gadżetami.

Jestem bardzo podekscytowana tym, że w końcu ruszam z wykończeniem tego pokoju, bo naprawdę mnie to męczyło. Zresztą kto mnie obserwuje na Instagramie ten wie jak bardzo ten temat mnie drażnił. Cieszę się na ten progres, małe zmiany w formie nowych plakatów i projekt, który już mocno mnie zainspirował. Jak Wam się to w ogóle podoba?

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na Instagramie Desenio.

Koniecznie dajcie znać jak podobają Wam się plakaty, które wybrałam i co ewentualnie zmieniłybyście w projekcie mojego beauty roomu. Wszystkie wskazówki są mile widziane!