Dzień dobry w nowym, mam nadzieję lepszym roku! Jak się czujecie? Coś się zmieniło po przekroczeniu magicznej północy? U mnie też nie 😀 Wciąż jestem trochę w nastroju do podsumowań i refleksji nad minionym czasem i chcąc zamknąć ten temat pomyślałam, że zbiorę w jednym miejscu moje pomysły, cele i drobne plany na 2021 rok. Będzie tutaj sporo o blogowaniu, trochę prywaty i spraw związanych z mieszkaniem.

Co chcę zmienić w 2021 roku?

Chciałabym zrobić wszystko to, czego nie udało mi się zrobić do tej pory! WSZYSTKO to dużo powiedziane, ale sporą część tego co zawsze planowałam i ciągle odkładałam na później. 2020 nauczył mnie i myślę, że wiele z Was, że lepiej jest działać niż czekać.

Dlatego postanowiłam sobie, że rok 2021 będzie u mnie rokiem działania, rozwoju i dbania o siebie. Nie mam zamiaru tworzyć żadnych postanowień noworocznych, nie robię sobie wypunktowanej listy „to do”. Tworzę ten post, bo chcę w jednym miejscu zebrać moje pomysły, drobne plany i cele, do których chciałabym w tym roku dążyć. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy za 12 miesięcy!

pomysły na posty na bloga

AGWERBLOG

Rok 2020 nie był dla mnie tak dobry pod względem blogowania jak dwa poprzednie lata. Stworzyłam sporo ciekawych materiałów, z których jestem dumna, ale wielokrotnie miałam wrażenie, że nie daję z siebie 100%. W 2021 mam zamiar postawić bloga na pierwszym miejscu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu na Instagramie (@AGWERBLOG) wiem jakie treści Was interesują i mam zamiar tworzyć je na najwyższym, możliwym poziomie. Wprowadzę nową jakość zdjęć i na pewno posty będą pojawiać się bardziej regularnie.

Na blogu będzie też więcej o fotografii (produktowej, flat lay i nie tylko), makijaży krok po kroku i rankingów, które wiem, że lubicie. Nie zabraknie przydatnych recenzji i testów, ale chcę też dzielić się z Wami moimi perypetiami z urządzaniem mieszkania. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pokazać Wam znacznie więcej moich czterech kątów. Bardzo bym chciała wrócić również do regularnego publikowania niedzielników, bo wiem, że wiele z Was bardzo lubi tę serię. Mam nadzieję, że czas mi na to pozwoli!

ZOBACZ: 13 FAKTÓW Z 2020 ROKU

SOCIAL MEDIA

Instagram to moje ulubione medium i to właśnie tam bywam najczęściej. Chcę w tym roku pokazywać Wam częściej nie tylko kosmetyki, ładne flaty, ale też siebie. Wiecie, buzia, makijaże, sylwetka, zdjęcia z podróży itd. To jednak nie jedyna zmiana, bo na pewno wróci mini cykl #FOTOMIGAWKI (pierwszy post z tej serii już jest KLIK). Spisałam już sobie listę pomysłów i mam nadzieję, że na dobre uda mi się go rozkręcić. Chciałabym, żeby mój Instagram był dla Was źródłem inspiracji, miejscem, które poprawia humor, ale jest też trochę edukacyjne.

Moje małe marzenie? Zdobyć 20k obserwujących, ale to nie jest i nie będzie nigdy mój najważniejszy priorytet. Wciąż na pierwszym miejscu stawiam na autentyczność, kontakt z Wami i wzajemne wsparcie!

Bardzo zależy mi również na tym, żeby rozkręcić fanpage i grupę na Facebooku. To medium pod względem blogowym trochę u mnie umarło i już od dawna mam w związku z tym wyrzuty zmienia. Chcę bardziej się zaangażować w tworzenie materiałów zarówno na fanpage, ale przede wszystkim na grupę FOTOKREATYWNI. Nawet mam już kilka pomysłów. Trzymajcie kciuki, żeby czas pozwolił mi to wszystko ogarnąć. Marzę też o tym, żeby zabrać się za pisanie ebooka i wiecie co? Chyba w końcu to zrobię!

PRACA

Jeżeli jeszcze ktoś nie wie, to ja generalnie na co dzień zajmuję się social media marketingiem. Głównie kręcę się wokół Instagramu, pisania tekstów i zdjęć, które robię stricte pod social media. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi blog na którym od czasu do czasu pojawiają się artykuły sponsorowane. W 2021 roku chciałabym poszukać więcej zleceń na bloga. Marzy mi się stała, comiesięczna współpraca, w której ja będę mogła podzielić się wiedzą, przygotować piękne zdjęcia, Wy otrzymacie świetny, merytoryczny materiał, a marka uzyska większą rozpoznawalność i przy okazji wzrost sprzedaży. Sytuacja win, win, win! Będę szukać możliwości pracy na blogu i poza nim, no i jak to ja, na pewno dam z siebie wszystko.

ROZWÓJ

JAK JA TĘSKNIĘ ZA MAKIJAŻAMI! Nie sądziłam, że tak bardzo będzie mi brakować co weekendowych maratonów, które wypompowywały ze mnie całą energię. W zeszły roku ze względu na pandemię ograniczyłam do minimum spotkania z klientkami. Sporo ślubów przeniosła się na 2021, część została odwołana, a ja nie przyjmowałam nowych klientek. W tym roku na pewno się to zmieni, a ja już szukam jakiegoś fajnego kursu makijażu, żeby rozkręcić nieco nadgarstki! Mam nadzieję, że mój kręgosłup pozwoli mi na powrót do aktywnej pracy.

Będąc w temacie kursów szukam też czegoś fajnego z grafiki. Myślę, że jako fotograf brakuje mi przeszkolenia właśnie w tworzeniu grafik. Chciałabym znaleźć kurs podstawowy, ale z możliwości rozszerzenia obszaru nauki. Chciałabym tworzyć dla Was więcej materiałów do pobrania, czy infografik, a do tego przydadzą mi się nowe umiejętności. Jest coś, co możecie polecić?

Chciałabym się również podszkolić z mojego warsztatu pisarskiego, Widzę OGROMNY progres na przestrzeni ostatnich lat, ale wciąż popełniam masę błędów i chciałabym nad nimi popracować. Planów na szkolenia i kursy mam dużo, bo chodzi mi po głowie coś bardziej zaawansowanego w temacie social mediów, może fotografii… Zobaczymy co przyniesie 2021!

makijaż nude

PRYWATNIE

Są jeszcze trzy rzeczy, które chciałabym dla siebie w tym roku zrobić. Rozwój, poprawianie swoich umiejętności i praca to nie wszystko.

Pierwszą rzeczą jest wyjazd w fajne, może nawet ciepłe miejsce. Cały czas zastanawiam się gdzie pojechać, żeby nie umrzeć w temperaturze 40 stopni, ale jednocześnie trochę wypocząć. Drugą sprawą jest jeżdżenie autem… Nie powiem Wam już ile lat mam prawo jazdy (…), a wciąż nie siedzę za kółkiem i coraz bardziej mnie to męczy. Wiem, WIEM, że dopóki nie zacznę jeździć to nic się nie zmieni, dlatego chcę zacząć. Wydaje się to całkiem proste, ale w mojej głowie jest całkowicie odwrotnie. I oczywiście chcę zamknąć również temat mieszkania i na dobre zacząć je urządzać!

Ostatnim moim celem na 2021 rok jest dalsze zrzucanie wagi. Porządnie zaczęłam walkę z insulinoopornością, więc dalej będę się tego trzymać. Mam nadzieję, że na moje 32 urodziny będę mogła Wam się pochwalić porządnym wynikiem zrzuconych kilogramów!

instagram agwerblog

Mówię Wam, 2021 to BĘDZIE nasz rok! Bardzo mocno trzymam za to kciuki.

Jest coś, co Wy chciałybyście zmienić zrobić w 2021 roku?