Dawno żadne makijażowe nowości tak mnie nie ekscytowały jak nowa kolekcja MsDoncellita x Glamshop. Przepiękna paletka cieni, paleta do konturowania, pomadki, konturówki i cienie w kremie. Zdecydowałam się na dwa produkty z całej kolekcji i dziś pokażę Wam je z bliska.

nowosci glamshop x msdoncellita ballada

Nowa kolekcja MsDoncellita x Glamshop

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem jednej z palet z kolekcji zaprojektowanej przez Martę, to ten post jest dla Was. Przygotowałam zbliżenie palety Ballada i paletki do konturowania Roma razem ze swatchami i najważniejszymi informacjami. To nie jest recenzja, czy dzielenie się opinią, jedynie post informacyjny.

Glamshop X MsDoncellita Ballada

Wiem, że wiele osób powie, że to kolejna paletka w bordowych nudziakach i cóż, macie rację. Nie zmienia to jednak faktu, że paletka jest po prostu śliczna, przemyślana i bardzo użytkowa. Biorąc pod uwagę, że to kolekcja stworzona w klimacie ślubnym, paleta ma nadawać się do takich makijaży i moim zdaniem tak jest. Piękne błyski, brązy pozwalające zbudować kształt oka w wersji mocniejszej i delikatniejszej. Paleta jest do kupienia oczywiście na stronie producenta i zakładam, że będzie można ją dostać również w Kontigo. Cena: 139 zł.

ZOBACZ: Abstrakcja by MsDoncellita – Glamshop

ballada glashop

Paletka Ballada swatche i kolory

Pigmentacja cieni na pierwszy rzut oka jest całkiem niezła. Maty nie są suche jak w przypadku palety Glam shop Nude i mają fajne, intensywne kolory. Podobają mi się! Błyski pięknie się mienią, choć po kilku makijażach zauważyłam, że się trochę osypują w ciągu dnia. Kolorystyka palety jest raczej ciepła, w kierunku neutralnej i myślę, że często będę po nią sięgać zarówno w moich makijażach, jak i na klientkach.

nowosci glamshop x msdoncellita roma

Roma paleta do konturowania

W końcu ciekawa paletka do konturowania, która ma w sobie zarówno bronzer, róż jak i rozświetlacz! Parę lat temu ciężko było znaleźć coś sensownego i cieszę się, że nowa kolekcja MsDoncellita x Glamshop zawiera paletę Roma. Kolorystyka jest raczej chłodna w kierunku neutralnej, która delikatnie ociepla się na skórze. Bronzer Neutral jest naprawdę bardzo chłodny i ładnie daje na twarzy wrażenie „cienia”. Niestety paleta ma jedną wadę.

Moim zdaniem pigmentacja palety jest średnia. Tzn. nie spełnia moich oczekiwań, ponieważ ja przy produktach do twarzy preferuję mocniejszy pigment. Jednak biorąc pod uwagę, że nie każdy potrafi pracować z takimi produktami, taka pigmentacja ma sens. Nie sądzę, żeby ktoś zrobił sobie nimi krzywdę lub jakieś plamy. Aczkolwiek z drugiej strony, żeby uzyskać sensowny (jak na moje potrzeby) efekt, trzeba się trochę tym pędzlem namachać. Mówię o tym, żeby potem nie było zaskoczenia. Cena palety to 89 zł.

ZOBACZ: TURBO HAJLAJT by MsDoncellita x Glamshop, czy faktycznie taki WOW?

paletka roma Glamshop
blysk vs turbo hajlajt
Turbo Hajlajt vs. Błysk

Wizualnie cała kolekcja prezentuje się naprawdę super! Jestem zachwycona designem opakowań, ale ja lubię takie kolory. Widzę też, że jakoś palet wskoczyła na wyższy level, co również bardzo mi się podoba.

Jak Wam się podoba nowa kolekcja MsDoncellita x Glamshop?