Jak co parę miesięcy i dziś przybywam z moją mini wishlistą na kolejne miesiące. Nie mam wielkich planów zakupowych, ale wiem, że lubicie te posty, więc oto jestem! Jeżeli macie ochotę spędzić ze mną krótką chwilę, zapraszam.

wishlista 2023 wiosna

Wishlista na wiosnę 2023

Nie planuję w najbliższym czasie wielkich zakupów. Sporo rzeczy wpada ostatnio do mojego koszyka dość spontanicznie… Kilka kosmetyków mam na liście od bardzo dawna, jak np. podkład Armani Luminous Silk, krem CC z itCosmetics czy pomadkę Chanel Boy. Jednak to są takie zakupy, które gdzieś tam mam tylko z tyłu głowy, bo bardziej kręcą mnie nowości, które wychodzą na rynek, a jest ich naprawdę sporo! Myślę, że takimi kosmetycznymi zachciankami podzielę się z Wami przy innej okazji. Dziś skupimy się na tych bardziej lifestylowych/domowych.

Karty do analizy kolorystycznej

Ostatnio poczułam, że potrzebuję odświeżyć sobie wiedzę z zakresu analizy kolorystycznej. Mam podstawy i praca z kolorem jest dla mnie dość intuicyjna, ale ta tematyka ostatnio tak się rozwija, że postanowiłam wrócić do korzeni. Po szkoleniu z Dominiką Chróścielską poczułam mega flow i chcę uzupełnić swoje karty, żeby móc wykonywać analizę dwunastostopniową. To naprawdę bardzo fajna technika, która znacznie ułatwia pracę z kolorem, jak i dobór najlepszych barw dla klientki, nie tylko w kontekście makijażu.

Domowe archiwum

Jakiś czas temu rozmawiałam z przyjaciółką, że podczas różnych spotkań nie robimy już tylu zdjęć co parę lat temu. Kiedyś nie rozstawałam się z aparatem, więc było tego naprawdę sporo! Teraz każdy z nas ma zajebisty aparat w telefonie, a pamiątek z takich spotkań jest, jak na lekarstwo… Aparatu używam głównie do pracy i jakoś tak… Pomyślałam, że chciałabym przejrzeć dyski w poszukiwaniu fajnych fotografii. Dlatego powolutku rozglądam się za albumem na zdjęcia. Chciałabym, żeby to sprowokowało mnie do ich wydrukowania i uwieczniania fajnych wydarzeń, które dzieją się tu i teraz. Myślę, że to dobry pomysł szczególnie, że staram się bardziej doceniać swoją codzienność. To może zadziałać!

Sprzęt do kuchni

Niestety nadszedł ten moment, kiedy czeka nas wymiana sprzętu w kuchni. Nasze dwie patelnie już są tak wyeksploatowane, że przyda im się odświeżenie. Trafi do nas prawdopodobnie patelnia tefal, a nawet zestaw patelni Ingenio (z odłączaną rączką). Co ciekawe, to będzie prezent od marki Tefal 🙂 Muszę przyznać, że to całkiem fajna historia, więc na pewno opowiem Wam nieco więcej o tym u mnie na Instagramie (@AGWERBLOG), jak już produkty do mnie trafią.

Więcej wideo

Wymiana sprzętu chodzi za mną już od dawna. Aczkolwiek to jest na tyle duży zakup, że ciągle odkładam go na później. Cały czas chodzi mi po głowie mały aparat do kręcenia wideo, taki lekki, ale ze świetną jakością w środku. Mocno wkręciłam się w ten format i bardzo chcę robić to jeszcze lepiej. Już nawet zaczęłam kolejne szkolenie w tym zakresie 🙂 Przeglądam nałogowo aparaty bezlusterkowe z nadzieją, że może w końcu się na jakiś zdecyduję, ale cały czas odkładam to na niewiadomo kiedy. Liczę, że. w tym roku uda mi się wymienić sprzęt 🙂

wishlista 2023 agwerblog

Rozwój zawodowy

Ostatnie miesiące to u mnie spory nacisk na rozwój, szkolenia online i stacjonarnie bardzo dużo mi dają. Ponieważ wkręciłam się mocno w reelsy skończyłam 3 szkolenia, żeby robić to, jak najlepiej. Zaczęłam kolejne podnoszące umiejętności stricte w kręceniu i montowaniu wideo. Ćwiczę produkując kolejne materiały, ale chciałabym czegoś więcej. Czegoś JESZCZE lepszego niż robię aktualnie, bo wiem, że się da. Zakładam, że brakuje mi doświadczenia (dlatego ćwiczę) i sprzętu (dlatego myślę o małym aparacie stricte pod wideo). Aczkolwiek jestem mega zajarana tym tematem i chcę iść w to dalej! Mam też na oku genialne szkolenie z postprodukcji w fotografii produktowej, ale ponieważ jest od zagranicznej fotografki trochę się waham, czy na pewno ogarnę. Zobaczymy…

Ponadto szkolenie z analizy kolorystycznej dodało mi trochę kopniaka do działania. Chciałabym znów więcej malować, może wprowadzić analizę do swojej oferty i w przyszłości… Otworzyć swoje małe studio, gdzie mogłabym zarówno pracować z fotografią, jak i moimi pięknymi klientkami. Zobaczymy co życie przyniesie, ale jestem dobrej myśli!

Dziewczyny, a czy Wy macie jakieś ciekawe plany, pomysły na wiosnę i kolejne miesiące?

Post we współpracy z Ceneo.pl