Makijaż sylwestrowy rządzi się swoimi prawami. Zazwyczaj stawia się na mocny błysk, brokat i generalnie coś mocnego. Aczkolwiek wiadomo, że przecież nie każdy lubi taki intensywny look. Postanowiłam przygotować trochę lżejszy makijaż sylwestrowy, ale w kolorze. Wykorzystałam do tego paletkę Mexmo Frozen Roses.

makijaż sylwestrowy

Makijaż sylwestrowy 2021

Będzie błysk, ale cały makijaż jest połączeniem neutralnych i chłodniejszych odcieni różu z nutką fioletu. Chciałam przygotować coś dla osób, które nie lubią ciemnych, bardzo mocnych makijaży, ale nie boją się zabawy kolorem. Przygotowałam propozycję uzupełnioną o sztuczne rzęsy, ale nie musicie ich dodawać, jeżeli nie lubicie. Błysk przyciągnie całą uwagę – gwarantuję Wam!

Natomiast jeżeli wolicie bezpieczniejsze kolory, sprawdźcie mój makijaż ze złotem, który sprawdzi się na sylwestra i nie tylko!

makijaz-sylwestrowy-mexmo

Makijaż sylwestrowy: lista użytych kosmetyków

Jeżeli macie ochotę odtworzyć ten makijaż lub się nim zainspirować, możecie sięgnąć po kosmetyki, które macie w domu. Nie musicie koniecznie kupować wszystkiego z mojej listy. Liczy się efekt końcowy, a może akurat macie pod ręką podobne kolory.

makijaż sylwestrowy kosmetyki

Mexmo Frozen Roses

To mój pierwszy makijaż wykonany paletką Mexmo Frozer Roses i przyznaję, że kolory są przepiękne! Pigmentacja jak zawsze powala na kolana, cienie wręcz wtapiają się w skórę tworząc płynne przejścia. Zarówno matowe jak i połyskujące cienie mocno się osypują w trakcie aplikacji, ale już nie raz mówiłam, że to nic dziwnego przy taj mocnym pigmencie. Błyski położone na bazę z Nyxa mocno połyskują tworząc lekką taflę z maleńkimi płatkami koloru. Paletka jest chłodna, zdecydowanie. Choć cień, który użyłam w zewnętrznym kąciku i na dolnej powiece (Vintage) lekko się ocieplił, choć i tak jest na skórze dość neutralny.

Pierwsze wrażenia? MEGA! Chociaż użyłam tutaj zaledwie siedmiu cieni, więc jeszcze nie powiem Wam czy ją polecam czy nie. Aczkolwiek możecie wypatrywać recenzji już w styczniu.

jak zrobic makijaz sylwestrowy
fioletowy makijaz na sylwestra

Jak Wam się podoba taka mniej szalona propozycja?

Na Instagramie przygotowałam coś z pazurem: