Brązowy makijaż wieczorowy ze złotem

makijaż wieczorowy brązowy

Dawno nie przygotowałam dla Was propozycji makijażu. Pomyślałam sobie, że najwyższa pora zrobić brązowy makijaż wieczorowy ze złotem. Chociaż ja nie jestem fanką tego koloru wiem, że wiele z Was go lubi. Złoto jest w końcu uniwersalne, eleganckie i bardzo kobiece. Miałam ochotę pobawić się kilkoma paletami i z mojej zabawy wyszedł dość klasyczny look. Brązowy makijaż wieczorowy, to propozycja dla każdego koloru oczu i każdego typu urody. Niezależnie od tego czy macie ciepły czy chłodny typ, brązowy makijaż będzie do Was pasował. Kwestią jest wybranie po prostu odpowiednich kolorów.

ZOBACZ: 5 rzeczy, których nie wiesz o makijażu

brązowy makijaż wieczorowy brązowy makijaż wieczorowy

Brązowy makijaż wieczorowy

Do wykonania tego makijażu posiłkowałam się paletami kilku marek. Choć zazwyczaj jak przygotowuję swoje propozycje, staram się skupiać na jednej, tutaj miałam ochotę trochę pokombinować. Oczywiście posłużyłam się tutaj również taśmą klejącą aby uzyskać tę ostrą granicę w zewnętrznej części. Przy brązowym makijażu wieczorowym, nie musimy się zbytnio martwić o dobranie pomadki czy różu. To tak naprawdę dość neutralna opcja, którą dowolnie możemy manipulować. Moja propozycja jest dość ciepła, bo na załamanie i dolną powiekę wybrałam nieco cieplejsze odcienie.

Makijaż twarzy:

brązowy makijaż wieczorowy

Makijaż oczu:

Przeglądając zdjęcia tego makijażu doszłam do wniosku, że pomadka Nabla, Noblesse Oblige tutaj średnio pasuje. Jej kolor jest obłędny, ale jest raczej chłodna, więc docelowo dobrałabym do tego oka coś cieplejszego lub bardziej neutralnego. Tak czy siak jestem bardzo ciekawa jak Wam się podoba moja propozycja brązowego makijażu wieczorowego.

Czy poszłybyście w takim makijażu na imprezę?

- aGwer
Udostępnij to: