Dawno niebyło na blogu makijażu. Pomyślałam, że najwyższa pora zrobić makijaż ze złotem w brązach i czerni. Złoto jest w końcu uniwersalne, eleganckie i bardzo kobiece. Chociaż nie przepadam za tym kolorem, to wiem, że wiele kobiet go uwielbia. Miałam ochotę pobawić się kilkoma paletami i z mojej zabawy wyszedł dość klasyczny look. Wieczorowy makijaż ze złotem, to propozycja dla każdego koloru oczu i każdego typu urody.

makijaż ze złotem
wieczorowy makijaż ze złotem

ZOBACZ: 5 rzeczy, których nie wiesz o makijażu

Makijaż ze złotem w brązach

Do wykonania tego makijażu posiłkowałam się paletami kilku marek. Posłużyłam się również taśmą klejącą aby uzyskać tę ostrą granicę w zewnętrznej części. Przy brązowym makijażu wieczorowym, nie musimy się zbytnio martwić o dobranie pomadki czy różu. To tak naprawdę dość neutralna opcja, którą dowolnie możemy manipulować. Moja propozycja jest dość ciepła, bo na załamanie i dolną powiekę wybrałam nieco cieplejsze odcienie. Niezależnie od tego czy macie ciepły czy chłodny typ, brązowy makijaż będzie do Was pasował. Kwestią jest wybranie po prostu odpowiedniej tonacji.

Makijaż ze złotem, twarz:

makijaż brąz ze złotem

Makijaż ze złotem, oczy:

Mocne oko i mocne usta…?

Przeglądając zdjęcia tego makijażu doszłam do wniosku, że pomadka Nabla, Noblesse Oblige tutaj średnio pasuje. Jej kolor jest obłędny, ale jest raczej chłodna, więc docelowo dobrałabym do tego oka coś cieplejszego lub bardziej neutralnego. Poza tym raczej połączyłabym ten makijaż z lżejszym kolorem na ustach, żeby zachować równowagę całego makijażu. Tak czy siak jestem bardzo ciekawa jak Wam się podoba moja propozycja makijażu ze złotem na wieczór, a właściwie nie tylko…

Czy poszłybyście w takim makijażu na imprezę?