cienie-do-brwi-golden-rose

Moim ulubionym sposobem na wypełnienie brwi, jest makijaż wykonany cieniami. Jest to najszybsza, najbardziej efektowna i generalnie najprostsza forma wykonania makijażu brwi. W dodatku, mamy aktualnie tak ogromny wybór produktów, pędzli i narzędzi, że każda z nas bez problemu może znaleźć coś dla siebie. Firmy prześcigają się w produkowaniu kosmetyków, które mają spełniać nasze wymagania. Firma Golden Rose już jakiś czas temu wypuściła na rynek Eyebrow Powder, czyli po polsku cienie do makijażu brwi. Z dzisiejszego posta dowiecie się, czy w ogóle warto zawracać sobie nimi głowę.

►  Jak malować brwi? 
►  7 produktów do brwi, które musisz mieć 
►  Przegląd drogeryjnych żeli do brwi

cienie-do-brwi-golden-rose
cienie-do-brwi-golden-rose
 Cienie do brwi Golden Rose (9,90zł/szt.) dostępne są na wszystkich wyspach firmy oraz na ich stronie internetowej. Z doświadczenia wiem, że można je też dostać w mniejszych, prywatnych drogeriach stacjonarnych. W związku z tym, na dostępność tych produktów, podobnie jak na cenę, raczej nie możemy sobie ponarzekać. Okazuje się jednak, że nie bardzo sobie dzisiaj ponarzekamy, bo są to bardzo dobre cienie w przystępnej cenie. Golden Rose to znana i doceniana firma na rynku polskim, a ostatnio zachwyca nas jakością wypuszczanych produktów. Cienie do brwi, nie są co prawda produktem z ostatniej chwili, ale wciąż wzbudzają zadowolenie. A dlaczego?
– są bardzo dobrze napigmentowane,
– prawie wcale się nie osypują,
– są niesamowicie wydajne,
dostępne są w 7 kolorach  do wyboru,
– pozwalają na dowolną intensyfikację brwi,
można ich używać również na mokro,
mają przyjemną miękką konsystencję,
nadają się również do makijażu oczu,
mają lepszą trwałość niż kredki,
cienie-do-brwi-golden-rose
cienie-do-brwi-golden-rose
          Prasowane cienie, zamknięte w okrągłych pojemniczkach i z maleńkim ściętym pędzelkiem (średniej jakości) wyglądają uroczo. Sam pędzelek raczej na niewiele się zda, ale sam produkt jest rewelacyjny. Moim zdecydowanym ulubieńcem jest numer 106, bo to chłodny, lekko brudny brąz i pięknie wygląda na brwiach. Numer 102 to chłodny odcień beżu zmieszanego z szarością, który idealnie sprawdzi się przy jasnych włosach, dla blondynki. Myślę, że każda z nas znajdzie jakiś kolor dla siebie, a jeżeli nie – zawsze można zmieszać dwa, a naszego portfela to raczej nie zaboli.
Jeżeli szukacie dobrego, niedrogiego produktu do makijażu brwi i chcecie aby Wasze brwi wyglądały dobrze za każdym razem, koniecznie musicie zwrócić uwagę na te produkty.
 
Jakie produkty do makijażu brwi używacie na co dzień?