share-week

To dopiero druga edycja Share Week, w której biorę udział. Nie wiem czemu w 2016 roku ten temat mi umknął, ale postanowiłam, że w tym roku obowiązkowo wezmę udział! Od dłuższego czasu szykuję się do tego tekstu i kilka razy zmieniałam listę polecanych blogów. Początkowo chciałam skupić się na strefie beauty, minęłam po drodze blogi branżowe, ale stanęło na charakterystycznym dla mnie misz-maszu. Podrzucę Wam troszkę więcej miejsc, które warto odwiedzić, a Was zachęcam do wzięcia udziału w Share Week, którego organizatorem jest Andrzej Tucholski. Jego chyba nikomu nie muszę przedstawiać?

Co to jest Share Week?

To organizowana co roku akcja blogerska, która jest autorskim projektem Andrzeja Tucholskiego. To wydarzenie w polskiej blogosferze, gdzie my blogerzy (a w tym roku nie tylko!) możemy polecać siebie nawzajem. Andrzej po skończonej akcji publikuje na swojej stronie podsumowanie, gdzie znajdują się perełki wśród perełek. Dzięki temu, każdy z nas może odnaleźć mnóstwo cudownych miejsc w sieci, o których wcześniej nie miało się pojęcia. Więcej o akcji znajdziecie na ➥ blogu Andrzeja.
share-week
JANINA DAILY– to moje niedawne odkrycie, a mam wrażenie jakbyśmy znały się od lat. Lekkie pióro, zabawne historie i talent do poprawiania humoru to tylko nieliczne z zalet Janiny. Błyskotliwe, nieco ironiczne, ale bardzo życiowe poczucie humoru autorki sprawia, że ciężko przestać ja czytać. Jeżeli więc jeszcze nie znacie bloga Janiny, zanim na niego zajrzycie, polecam zorganizować sobie kilka godzin wolnego!
share-week
TEKSTUALNA – to takie miejsce w sieci, w którym każda z nas odnajdzie odrobinę siebie. Monika zaczynała od nowa miliony raz, jak każda z nas i właśnie o tym jest jej blog. O zaczynaniu od nowa, która z Was tego nie zna? Bo ja aż za dobrze. Lubię ja czytać bo jest po prostu jedną z nas, tych zagubionych, ale ogarniętych, zabawnych, ale poważnych. Jest prawdziwa i jej blog też. To jeden z tych blogów w sieci, który warto poznać.
share-week

IDALIA STYLE – Magdę czytam właściwie od początku mojej działalności na blogu, czyli od prawie pięciu lat. Od samego początku zachwycała mnie jakością publikowanych materiałów okraszonych pięknymi zdjęciami i profesjonalnym podejściem. Choć Magda łączy aktualnie tematy beauty z lifestylem, wciąż jestem jej wierną czytelniczką i uważam, że Wy tez powinnyście! Uwielbiam styl Magdy, jej estetykę i materiały dopieszczone do ostatniej kropki.
Moje polecenia z ➥ 2015 roku wciąż są aktualne, ale chciałabym podrzucić Wam też kilka miejsc, niekoniecznie związanych ze światem beauty, które bez dwóch zdań powinnyście znać. Każdy z blogów reprezentuje sobą coś oryginalnego, fajnego i niepowtarzalnego!
WORQSHOP – blog o kreatywnym życiu i blogowaniu. Kasia pisze o pięknym kolekcjonowaniu wspomnień, zdradza tajniki Bullet Journalingu i dzieli się swoim kreatywnym światem.
MDCB – czyli blog stworzony przez Konrada o K., na którym aktualnie oboje tworzą zabawne treści. Piszą o życiu bardzo życiowo i niekonwencjonalnie. Musicie ich poznać.
Jest Rudo – Natalię już chyba znacie, bo nie raz już ją polecałam i to nie bez powodu. Na blogu uczy o fotografii, którą łączy z lifestylem i sporą dawką inspiracji. 
Jakie blogi Wy polecicie w Share Week?