violet-gray-semilac
 
          Violet Gray to kolejny lakier Semilac, który totalnie mnie w sobie rozkochał. Dziś przedstawię Wam go z bliska, w towarzystwie pięknie mieniącego się lakieru Night in Venice, ale to ten niebieski fiolet będzie głównym bohaterem dzisiejszego posta. Violet Gray to jeden z tych nieoczywistych kolorów, który wydaje się doskonałą mieszanką dwóch odcieni, dając bliżej nieokreślony kolor. Chociaż jest to fiolet, spokojnie można by było zaliczyć go również do niebieskości, które tak uwielbiam, a ja mogłabym go nosić codziennie!
 
violet-gray-semilac
 
violet-gray-semilac
 
            Specjalnie pokazałam Wam lakier w różnym oświetleniu, żeby zwrócić Waszą uwagę jak zmienia się kolor. Moim zdaniem jest to zgaszony chaber, zmieszany z szarością, podbity odrobiną szarości przez co daje taki niesamowity efekt. Przepięknie wygląda z klasyczną syrenką, a z pastelowo-różową jeszcze lepiej. Pasuje do opalonych dłoni, a ponieważ kolor nie jest jaskrawy, nadaje się na każdą okazję. Jest to jeden z moich ulubionych lakierów i piękniejszych jakie posiadam, uwielbiam to, że jest taki nieoczywisty i chętnie nosiłabym go codziennie.
 
  • Pełne krycie można osiągnąć przy jednej, nawet cienkiej warstwie.
  • Nie smuży i aplikuje się wzorowo, rozprowadzanie tego lakieru to czysta przyjemność.
  • Trzyma się na paznokciach do zmiany koloru.
  • Nie pęka, nie odpryskuje, nie zadziera się.
  • Kolor nie blednie nawet przy długim noszeniu, cały czas utrzymuje też piękny połysk.
          Violet Gray Semilac, nie będzie dla każdego, jest to dość specyficzny kolor, jak wszystkie, które mają w sobie coś niebieskiego. Ja jestem nim całkowicie oczarowana i choć nie jest to typowo letni lakier, za każdym razem jak zmieniam paznokcie, mam ochotę go nałożyć.
 
violet-gray-semilac
 
          Night in  Venice to granatowy lakier o pełnym kryciu, w którym zatopiony jest milion maleńkich połyskujących drobinek. Elegancki i jednocześnie bardzo ciekawy, ładnie prezentował się w połączeniu z Violet Gray. Będę przygotowywać dla Was post z tego typu topami z Semilac, więc wtedy pokażę Wam go z bliska.

Jestem bardzo ciekawa czy Violet Gray też się Wam tak podoba jak mi?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.