NYX-Matte-copenhagen
Matowe pomadki w płynie, od jakiegoś czasu podbijają serca kobiet na całym świecie. NYX Matte lip cream, to jedne z pierwszych matowych pomadek, z jakimi miałam do czynienia. Mniej więcej dwa lata temu po raz pierwszy miałam styczność z tymi produktami, a dziś nadeszła pora aby pokazać Wam dwa kolor, które w tej chwili posiadam w swojej kolekcji. Copenhagen oraz San Paulo to jedne z bardzo znanych kolorów matte lip cream i musicie poznać je bliżej!
NYX-Matte-lip-cream

NYX Matte lip cream

Klasyczne buteleczki posiadają standardowy aplikator w kształcie podłużnej gąbeczki. Pomadki mają bardzo kremową, wręcz musową konsystencję. Formuła bardzo przypomina mi tę, którą mają matowe pomadki Rouge Edition Velvet z Bourjois. Nie zastygają podczas aplikacji, dzięki czemu bardzo wygodnie maluje się nimi usta, bez problem możemy dokładać kolor aż uzyskamy zamierzony efekt. Suną gładko po ustach, bardzo wygodnie się nimi pracuje i nie robią plam. Pomadki Matte lip cream, są średniej pigmentacji, ale dzięki temu możemy budować intensywność koloru.

Utrzymują się na ok. 3-4h i w tym czasie nie wymagają poprawek, niestety ścierają się podczas intensywnego mówienia i posiłku. Schodzą w miarę równomiernie i tylko delikatnie tracą na intensywności. Przez to, że nie są maksymalnie matowe i tak nie wysuszają nadają się do codziennego stosowania, bez obawy o przesuszenie ust.

NYX-Matte-copenhagen

NYX, SAN PAULO

głęboki, wyrazisty, lekko przytłumiony malinowy róż. Nie jest skrajnie jaskrawy, ale wciąż intensywny, bardzo twarzowy i pięknie wygląda chociażby latem, do opalonej skóry. San paulo to kolor, który podbity jest cieplejszą tonacją i pasuje do wielu typów urody. Jest to jeden z moich aktualnych ulubieńców do ust! Łatwo się ją aplikuje, trzyma się bez zarzutów i równomiernie schodzi z ust.

NYX, COPENHAGEN

bardzo ciemna, mocna wiśnia, która trochę przypomina mi odcień czerwonego wina. Na ustach jest zdecydowanie jaśniejsza niż w opakowaniu, ale wciąż wygląda bardzo elegancko i kobieco. Pasuje do brązowego, lekkiego oka lub rozświetlonej, lekkiej propozycji połączonej ze zdrowym blaskiem na skórze. W tym przypadku koloru trzeba pilnować, bo zdarza się, że pozostaje na konturach ust przez co wymaga częstszych poprawek – uroki ciemnego koloru.
• nie wysuszają ust,   • mają delikatnie satynowo-matowe wykończenie,     • mają ładny, delikatnie słodki zapach,
• nie zastygają,           • trzymają się na ustach do 4 godzin bez poprawek,   • nie wylewają się za kontur ust,
nyx-matte-lip-cream-copenhagen

Opcja na co dzień

Właśnie zdałam sobie sprawę, że sięgam po pomadki NYX Matte lip cream sięgam zdecydowanie za rzadko. San Paulo to jeden z ładniejszych kolorów w mojej kolekcji, więc powinnam sięgać po niego zdecydowanie częściej! Jeżeli nie znacie jeszcze Matte lip cream od NYX cosmetics, to koniecznie musicie to nadrobić. Są stosunkowo nie drogie i mają bardzo dobrą jakość – zdecydowanie polecam! Już niedługo wszystkie produkty marki będą dostępne online, więc zakupy będą zdecydowanie prostsze!

Jaki jest Wasz wymarzony kolor NYX Matte lip cream?