Zawsze kiedy mam wrażenie, że Semilac niczym mnie już nie zaskoczy wprowadza na rynek coś, co zapiera mi dech. Tak właśnie jest z nową kolekcję Semilac Endless Summer. To 6 wyjątkowych kolorów, w których łatwo się zakochać. Poznajcie je wszystkie!

kolekcja semilac endless summer

Semilac Endless Summer

Jako ogromna miłośniczka jesieni nie mogę się już doczekać chłodnych wieczorów pod kocem z gorącą herbatą, spacerów w swetrze i spadających z drzew liści. Dla tych, którzy w przeciwieństwie do mnie kochają lato marka Semilac stworzyła 6 wyjątkowych kolorów. Kolekcja Endless Summer to takie zatrzymanie lata w delikatnych kobiecych barwach. To odcienie morskiego piasku, gasnącego zachodu słońca czy brudnego wieczornego nieba. Odcienie zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą zatrzymać lato na dłużej, ale jednocześnie zaczynają już czuć klimat jesieni.

Semilac Endless Summer to bardzo użytkowa, przemyślana kolekcja i muszę przyznać, że chyba jedna z najpiękniejszych jaka się ostatnio pojawiła. Zazwyczaj jestem w stanie wskazać Wam kilku ulubieńców, ale tutaj nie ma takiej opcji. Wszystkie są absolutnie przepiękne!

ZOBACZ: Ślubny manicure nie tylko dla panny młodej

Najpiękniejsze kolory lata

Cała kolekcja jest olśniewająca Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że te kolory mogą się komuś nie podobać. Są jednocześnie lekkie i kobiece, podkreślają zarówno w codzienne jak i eleganckie stylizacje. Semilac Endless Summer to 6 przepięknych kolorów w subtelnie przygaszonych, przybrudzonych barwach, które pięknie będą się prezentować przy opalonych dłoniach. Już trzy kolory z całej kolekcji trafiły na moje paznokcie i poziom krycia jest imponujący. Dwie cienkie warstwy starczają na pokrycie całej płytki bez smug, zacieków czy bąbelków.

Poznajcie tę niesamowitą szóstkę 🙂

lakiery semilac cena
Semilac 371

Każdy kolor zarówno w wersji błyszczącej jaki matowej robi ogromne wrażenie. Jak zazwyczaj częściej na paznokciach noszę błysk, tak w przypadku tej kolekcji oszalałam na punkcie matowego wykończenia. Musicie mi wybaczyć ten zachwyt, ale po prostu jestem zauroczona. Zresztą myślę, że w tych kolorach naprawdę łatwo się zakochać.

Jesteście w stanie wybrać jeden kolor, który najbardziej Wam się podoba?

Partnerem materiału jest semilac.pl