Wiem, że kalendarzowa wiosna już dawno za nami, ale widoki za oknem jeszcze mało wiosenne. Co Wy na to, żeby przywołać tę piękną porę roku modnymi paznokciami? Poznajcie najnowszą limitowaną kolekcję Semilac Closer again!

Semilac Closer Again

Nie wiem jak to wygląda u Was, ale ja mam czasami takie dni, kiedy ładne paznokcie poprawiają mi humor. Tak po prostu, bez większego znaczenia czy głębszego sensu. Ładne kolory, przyjemna chwila dla siebie w domowym salonie manicure i od razu lepszy nastrój. Kolekcja Closer Again ma nie tylko przywołać wiosnę w naszych sercach, ale najzwyczajniej w świecie poprawiać humor.

Limitowana olekcja Semilac Closer again składa się z 7 pięknych kolorów inspirowanych wiosennym słońcem, barwami radości i ciepła. Wszyscy chcemy już poczuć prawdziwą wiosnę, znowu być razem, wrócić do normalności po prostu pobyć ze sobą. Nazwy każdego lakieru nawiązują do czynności, które nawet w tych trudnych czasach możemy robić razem. Ja wiem, że to brzmi banalnie, bo to tylko lakiery do paznokci, ale szczerze? Ta cała sytuacja nauczyła mnie, że warto, a nawet trzeba dbać i doceniać drobne, banalne rzeczy.

ZOBACZ: 7 nowych baz Semilac! Którą wybrać dla siebie?

semilac closer again gdzie kupić
closer again semilac opinie

Semilac Closer Again, kolory przepełnione wiosną

Patrząc na tę kolekcję po prostu czuć ciepłe promienie słońca na twarzy, lekki wiatr i czyste niebo. Aż chce się zadzwonić do przyjaciółki i wyciągnąć ja na kawę do parku! Odcienie są lekkie, subtelne, pastelowe, ale mają w sobie coś jaskrawego. Poznajcie całą kolekcję Semilac Closer Again:

Krycie lakierów jest naprawdę imponujące, bo po takich pastelach spodziewałam się czegoś innego. Tutaj wystarczą dwie cieniutkie warstwy dla uzyskania 100% krycia. Lakiery nie smużą i bardzo wygodnie się je rozprowadza. Bardzo podoba mi się również to, że pokryte matowym topem wyglądają jeszcze delikatniej, tak dziewczęco. Która wersja bardziej Wam się podoba? Z błyskiem czy bez?

semilac closer again blog

Closer Again moi faworyci

Początkowo myślałam, że to odcień 368 Move With Me skradnie moje serce, ale okazuje się, że nie mogę się w 100% zdecydować! Zakochałam się też w odcieniu 364 Ride With Me, bo to taka bardzo kobieca i jednocześnie niezbyt jaskrawa brzoskwinka. Lekka i delikatna, a ja wiosną lubię takie kolory. I ostatni faworyt to oczywiście 365 Escape With Me. Ten rozbielony fiołek jest po prostu przepiękny! Zresztą same zobaczcie jak pięknie wygląda zarówno w wersji matowej z topem Stone Effect i w połysku. Zresztą wiele osób z mojego otoczenia może potwierdzić, że ten prosty manicure naprawdę robi wrażenie! 🙂

semilac closer again cena

Nowa kolekcja bardzo przypadła mi do gustu i czuję, że niektóre kolory często będą lądować na moich paznokciach. Wszystkie wspomniane dzisiaj produkty znajdziecie na stronie partnera dzisiejszego artykułu: semilac.pl

Który kolor z kolekcji Closer Again podoba Wam się najbardziej?