Paleta do konturowania PÜR Cosmietics 4-in-1 Skin Perfecting Powders to moje odkrycie ostatnich tygodni. Ponieważ zrobiła na mnie ogromne wrażenie, muszę się z Wami tym podzielić. Warto poznać tę niepozorną piękność.

paleta do konturowania PÜR Cosmietics

Paleta do konturowania PÜR Cosmietics

Widać na pierwszy rzut oka, że paleta 4-in-1 Skin Perfecting Powders (cena: 194 zł/15 g.) to produkt uniwersalny. Zawiera bronzer, róż, rozświetlacz i puder transparentny. Wszystko zamknięte jest w prostej, plastikowej kasetce z porządnym lusterkiem. Paleta dostępna jest w dwóch odcieniach: fair-light oraz medium-tan. Przygotowałam dla Was recenzję tej jaśniejsze wersji i spoiler alert: jest miłość!

PÜR Cosmietics 4-in-1 Skin Perfecting Powders light-medium

Nie ma dla mnie pełnego makijażu bez konturowania twarzy. Brozner, róż i rozświetlacz to must have, bo inaczej czuję się goła. Bardzo lubię palety do konturowania, które pozwalają na wykonanie pełnego makijażu i paleta do konturowania PÜR Cosmietics właśnie taka jest. Kolory są bardzo użytkowe i jak same widzicie dają na twarzy spójny, lekki, a wręcz elegancki efekt.

  • Puder: mimo żółtej tonacji faktycznie jest transparentny, nie zmienia koloru podkładu, ale odrobinkę neutralizuje drobne przebarwienia. Ładnie wtapia się w skórę i nie wygląda ciężko.
  • Bronzer: przepiękny odcień o delikatnie chłodnej/neutralnej tonacji. Na skórze odrobine się ociepla (ja mam oliwkową cerę, więc miejcie to na uwadze), ale wygląda bardzo naturalnie.
  • Róż: określiłabym ten odcień jako ciepły róż. Nie wpada w pomarańcz, ale nie jest to typowy odcień różu, bo ma w sobie coś cieplejszego. Ładnie się rozciera i nie robi plam.
  • Rozświetlacz: to taki szampański róż rozświetlający. Wygląda na skórze pięknie, a w połączeniu z różem efekt na skórze jest bardzo elegancki.

ZOBACZ: PÜR Cosmetics 4-in-1 Love Your Selfie recenzja

PÜR Cosmietics paleta do konturowania
PÜR 4-in-1 Skin Perfecting Powders

Praca z paletą i efekt na skórze

Dla mnie to paleta kompletna, którą pracuje się niezwykle wygodnie. Każdy z tych produktów bajecznie prosto się rozciera, nie robi plam i nie pozostawia nieestetycznych smug. Pigmentacja jest wyważona, co ułatwia pracę i rozcieranie produktów na twarzy. Myślę, że zarówno osoby, które mają ciężką rękę jak i takie, które uczą się dopiero makijażu będą w stanie osiągnąć nią spektakularne efekty. Odcienie świetnie się trzymają i nawet jak podkład trochę już zniknie z twarzy, to kontur wciąż jest na miejscu!

Podoba mi się fakt, że w jednej palecie otrzymujemy wszystkie produkty niezbędne do wykonania makijażu twarzy. Paletka jest całkowicie wystarczająca na wyjazdy, a nawet do wykonania makijażu oczu. Piękne kolory, bezproblemowe rozcierania i świetna trwałość. Taka właśnie jest paleta do konturowania PÜR Cosmietics. Wydaje mi się, że pudry będą bardzo wydajne, bo podczas aplikacji pylą bardzo delikatnie. Choć jej jedyną wadą jest cena, to i tak uważam, że warto ją kupić.

ZOBACZ: Najlepsze pudry do cery mieszanej: TOP 3

4-in-1 Skin Perfecting Powders

Miałyście okazję testować już produkty PÜR Cosmietics?

Ocena produktu

Ocena ogólna9

Podsumowanie

9