Długo zastanawiałam się czy Wam o tym mówić tak wcześnie. Doszłam jednak do wnisku, że skoro pochłania to sporą część moich myśli i jest to dla mnie takie ważne, nie mogę tego przed Wami dłużej ukrywać! Opowiem Wam dzisiaj gdzie jedziemy w tym roku i dlaczego akurat tam.

niedzielnik agwerblog kosmetyki

Zmiany, zmiany, zmiany

Kiedyś się trochę śmiałam z tego, jak ludzie mówili, że człowiek po trzydziestce się zmienia, ma inne podejście do wielu rzeczy. Jest takim panem własnego życia, bo już wie co chce robić, ma na to pieniądze, czas i chęci. Im jestem starsza, a w tym roku kończę 34 lata, tym bardziej dociera do mnie, że to prawda. Szkoda mi już czasu na pewne sprawy, które kiedyś miały dla mnie olbrzymie znaczenie. Poczułam, że potrzebuję zmian i po prostu zaczęłam je wprowadzać. Małymi krokami, ale jednak!

Nie chcę na razie mówić CO się zmieni, bo mam wrażenie, że jak mówię coś głośno, to potem nic z tego nie wychodzi. Poza tym, jakiś czas temu usłyszałam, że największe zmiany zachodzą w ciszy i w sumie bardzo mi się to podoba.! Chcę postawić na siebie, a przede wszystkim na moje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Wiem co mnie blokuje przed wieloma rzeczami i chociaż będzie to bardzo trudna droga, zamierzam się jej podjąć. Zresztą, już to robię. Jedną z tych zmian jest picie większej ilości wody i póki co, idzie mi całkiem nieźle!

Pomysły na rolki

Powiem Wam, że mam ostatnio trochę zastój w tworzeniu rolek. W sensie pomysłów mam sporo, ale czuję się ograniczona pod względem sprzętu lub mojej przestrzeni. Zaczęłam więc szukać inspiracji na ciekawe materiały, ale takie, które będę mogła nagrać w domu. Pomyślałam, że fajny byłyby przegląd kosmetyków o różnych kolorach – bronzery do twarzy o różnej tonacji przez ciepłe, neutralne po chłodne. Przegląd różów, które mam w domu i mogłabym Wam pokazać, podkładów, korektorów itd. typu produktów. Po to, żebyście po obejrzeniu takiego materiału wiedziały, jaki kolor wybrać dla siebie. Ponieważ zbliża się lato pomyślałam, że warto przyjrzeć się ciekawym balsamom ujędrniającym, po które na pewno większość z nas chętniej sięga latem. Ja nie wierze w ich super działanie, ale dobre nawilżenie zawsze jest w cenie. Mam też ciekawy pomysł na rolkę odnośnie bazy pod cienie, jak jej używać, czy w ogóle warto i ewentualnie czym zastąpić, jeżeli jej nie mamy. Wiecie, taki mini poradnik dla osób, które chcą zacząć zabawę z tym produktem.

Podróż życia: kierunek Nowy Jork!

W końcu spełniam jedno ze swoich największych marzeń i w tym roku lecę do NOWEGO JORKU! Jako fanka kina napatrzyłam się na to miasto chyba z każdej możliwej strony i od wielu lat chciałam tam pojechać. No i dzieje się! Już za kilka miesięcy będę przechadzać się po ulicach Manhattanu niczym Monica z Chandlerem. Jestem totalnie podjarana tym wyjazdem, szukam informacji gdzie się da, czytam, robię notatki, sprawdzam co gdzie i jak. Nie będę Was jeszcze zanudzać tym tematem, ale możecie być pewne, że jak już ogarnę wszystko i będzie bliżej wyjazdu… Będę spamować tym tematem!

Tak mówiąc prawdę, to myślałam, że wyjazd do Stanów zawsze zostanie u mnie w strefie marzeń, a tu proszę… W końcu spełniam kolejne i jestem niesamowicie dumna, że mi się to udało!

Jakie Wy macie plany wakacyjne w tym roku?

Post zawiera linki afiliacyjne do Ceneo.pl