inspirujące konta na instagramie
Uwielbiam Instagram! Chyba zresztą już to wiecie, bo nie raz o tym wspominałam. To chyba moja ulubiona aplikacja, na której uwielbiam marnować spędzać czas. Ostatnio coraz bardziej ciągnie mnie do tych bardziej lifestylowych kont i właśnie dziś w większości będą takie perełki choć większość z nich i tak się kręci w okół tematyki beauty. Zamierzałam pokazać Wam 5 kont, które są naprawdę ogromną skarbnicą inspiracji. Przeglądając jednak moje obserwacje doszłam do wniosku, że jest to niewykonalne i wybrałam aż 15! Ostrzegam, że na pewno się zakochacie. To co? Zapraszam na ogromną dawkę inspiracji!

Inspirujące konta na Instagramie

Początkowo planowałam pokazać Wam tylko mniejsze konta. Jednak na mojej liście znalazło się kilka większych i ostatecznie postawiłam na totalny miszmasz. W moim zestawieniu znajdują się zarówno znane, duże konta, ale i mniejsze, nieodkryte jeszcze piękności. Jeżeli potrzebujecie konkretnej dawki inspiracji, brakuje Wam ostatnio pomysłów albo po prostu lubicie piękne kadry – zapraszam na przegląd!

@idaliastyle

Czy ja Magdę muszę Wam przedstawiać? Idaliastyle, to jedno z piękniejszych kont, które śledzę i uważnie obserwuję od dawna. Wspaniałe poczucie estetyki, urokliwe kompozycje i genialne zdjęcia. To i wiele estetycznych doznań znajdziecie na Instagramie oraz blogu Magdy.
inspirujące konta na instagramie idalia

@milena.kropka

Co ja poradzę, że uwielbiam takie zdjęcia? Milena potrafi niesamowicie oddać jesienną, przytulną atmosferę i właśnie za to uwielbiam jej zdjęcia. Dużo pysznego jedzenia, kawy, kocyków, ładnych widoków i kwiatów – czyli coś, co tygryski lubią najbardziej!
 
inspirujące konta na instagramie milena kropka

@roseandvanilla

Kingi niesamowicie klimatyczne konto już kiedyś Wam polecałam, ale wciąż uważam, że powinna trafiać swoją stylistyką do większej ilości ludzi. Tutaj jest tak niesamowicie, że chciałoby się zostać na zawsze. Polecam Wam koniecznie sprawdzić ten profil, bo naprawdę przyciąga!
inspirujące konta na instagramie rose and wanilla

@pani_kas_kas

Profil Kasi, to jeden pierwszych w takim kobiecym, lifestylowym klimacie jaki zaczęłam śledzić już dawno temu. Do dziś uwielbiam jej zdjęcia i bardzo chętnie zaglądam na jej konto. Podobnie jak większość dzisiejszych kont mamy tu bardzo kobiecy, przytulny klimat.
inspirujące konta na instagramie pani kas kas

@moje_imonderabilia

Czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie zna Żanety? Jeżeli tak, to natychmiast klika w link powyżej i wpada na jej Instagram. Żaneta od początku zachwyciła mnie swoim stylem, doskonałym okiem i sposobem uchwycenia pięknych kadrów. Tematyka mocno beauty, czyli coś dla Was!
inspirujące konta na instagramie moje imponderabilia

@mgd_lvck_

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego Magda ma ta tak mało obserwacji. Jej profil jest genialny! Abstrahując od mocno kobiecej, codziennej i lifestylowej tematyki, to jej fotografie są po prostu obłędne. Taka stylistyka zdecydowanie do mnie przemawia.
inspirujace konta na instagramie mgd_lvck_

@mrsgasky

Na koncie Beaty na pewno oczarują Was przepiękne kompozycje, jasne zdjęcia i jej wspaniałe poczucie estetyki. Ten profil przegląda się z ogromną przyjemnością. Jeżeli lubicie kosmetyki i ogólnie tematykę beauty, to profil Beaty powinien się Wam spodobać!
inspirujące konta na instagramie gasky

@szaryland

Dużo tu dzisiaj szarości, ale niech Wam się Marta nie kojarzy z nudą. Jej konto jest pełne przepięknych dodatków do domu, książek, świec i papierniczych drobiazgów, które uwielbiam! Ponadto jej zdjęcia są niesamowicie przyjemne dla oka. Polecam Wam do niej zajrzeć!
fajne konta na instagramie szaryland

@minimaliving

Czy Kasię muszę Wam przedstawiać? To chyba najpiękniejszy profil na Instagramie, który swoją estetyką uderza w samo sedno! Czyste zdjęcia, przepiękne kompozycje, cudowne dodatki i to „coś” co sprawia, że od zdjęć ciężko oderwać wzrok. Ja jestem absolutnie zakochana!
inspirujące konta instagram

@my_lifestyle31

Malwinę odkryłam niedawno i żałuję, że nie śledziłam jej wcześniej! Podobnie jak większość przedstawionych dzisiaj dziewczyn na jej koncie jest bardzo przytulnie. Otulane kocami kubki pełne pysznej kawy, książki, paznokcie i kobiece klimaty, to coś, co Malwina naprawdę potrafi pokazać!
inspirujace konta na insta

@singer.m.o.m

Nie obawiajcie się! Karolina nie prowadzi typowego parentingowego Instagramu. Choć czasem pojawia się na zdjęciach jej pociecha, to zazwyczaj raczy nas estetycznymi kadrami swojego przytulnego świata. Uwielbiam jej estetykę i klasę jaką reprezentują zdjęcia.
inspirujące konta na instagramie blog

@mygreyhome

Moja imienniczka na pewno zachwyci Was pięknymi zdjęciami swojej codzienności. Kwiaty, kawa, świeczki, pyszne gofry, kosmetyki i książki – nie wiem jak Wy, ale ja jestem kupiona! Aga zdecydowanie zasługuje na większą uwagę. Zajrzyjcie do niej, bo warto!
inspirujące konta na instagramie my grey house

@sophiemakeup

Już chyba wiecie, że kocham czystą i estetyczną fotografię? Własnie takie są zdjęcia Sophie. Oczarowała mnie prostotą, elegancją i czystością swoich kompozycji. Poza tym, podobnie jak ja jest miłośniczką książek, pięknych dodatków i oczywiście… kosmetyków!
kogo obserwować na instagramie

@milionrazy

To chyba jeden z najbardziej przytulnych Instagramów jakie obserwuje. Ciepły klimat zdjęć wprowadza przyjemną jesienną atmosferę. Marlena z małą czarną (lub latter), kocem i lampkami potrafi wykonać cuda, a ja zawsze z zachwytem oglądam jej zdjęcia. Zajrzyjcie koniecznie!
inspirujące konta na instagramie, ktore warto obserwowac

@smalleveryday_joys

Dominika rozkochała mnie w sobie swoimi zdjęciami. Są bardzo przytulne, klimatyczne i pełne codziennych radości. Kawa, kwiaty, koc, lampki, drewniane elementy to całkowicie moje klimaty! Uwielbiam konta tego typu, a to powinno mieć zdecydowanie więcej obserwatorów.
inspirujące konta na instagramie smalleveryday
Mam nadzieję, że wpadniecie do dziewczyn, bo te miejsca są naprawdę magiczne i pełne inspiracji. Jestem też bardzo ciekawa czy je znacie, bo jeżeli nie – raz dwa klikajcie w Instagram.
Jakie są Wasze ulubione konta na Instagramie?