pastelowa-syrenka-indigo
          Nowa syrenka Indigo w odcieniu pastelowego różu, to drugi produkt firmy Indigo z jakim mam do czynienia. Jest to nowość, którą marka niedawno wprowadziła na rynek. W dzisiejszym poście przygotowałam prezentacje tego produktu wraz ze swatchami na różnych kolorach lakierów hybrydowych. Muszę przyznać, że już po pierwszym paznokciu byłam całkowicie, totalnie, absolutnie zakochana w efekcie jaki daje. Ostrzegam, że zaraz pokażę Wam ją z bliska, więc jeżeli też chcecie się zakochać, koniecznie rzućcie okiem na zdjęcia.
pastelowa-syrenka-indigo
pastelowa-syrenka-indigo
          Żeby uzyskać ten piękny efekt, wystarczy wetrzeć pyłek w warstwę dyspersyjną (niezaschniętą warstwę, która tworzy się zaraz po wyjęciu paznokci z lampy). [KLIK] Nałożony na wierzch top, utwardza całość i daje połysk, który z pastelową syrenką wygląda po prostu bosko. Pastelową syrenkę Indigo (7zł/szt.) można nałożyć palcem lub po prostu niewielkim syntetycznym pędzelkiem i dobrze ją wmasować. Radzę jednak robić to nad podkładką, bo minusem tego produktu jest fakt, że robi się w okół ogromny bałagan i drobinki fruwają po całym pokoju. Ja do dziś mam trochę syrenki na kocie, spodniach i podłodze – nawet po odkurzaniu! Na szczęście, efekt naprawdę jest tego wart!
           Zdjęcia nie ukazują w 100% efektu jaki daje na paznokciach, ale musicie wierzyć mi na słowo, że jest rewelacyjny. Niestety wszystkie produkty tego typu mają tendencję do ścierania się na końcach lub bokach paznokci. Dokładne pokrycie pyłku topem zapobiega takim uszczerbkom, ale niestety nie da się tego uniknąć w 100%. Na szczęście te delikatne przetarcia są bardzo mało widoczne, więc da się z tym żyć!
pastelowa-syrenka-indigo
          Na każdym kolorze syrenka wygląda fenomenalnie!  Nie jest całkowicie kryjąca, więc każdy lakier delikatnie prześwituje, dając za każdym razem inny czarujący efekt. Zakochałam się bez pamięci i coś czuję, że pastelowy róż od Indigo często będzie gościł na moich paznokciach latem. Jestem totalnie zauroczona, bo efekt jaki daje ta pastelowa syrenka powala na kolana. Cały czas nie mogę się napatrzeć na moje paznokcie!

PS. Nazwy kolorów pod syrenką na ostatnim zdjęciu uzupełnię jak tylko przyjaciółka podeśle mi nr odpowiednich kolorów.

Podoba Wam się pastelowa syrenka Indigo?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.