konturowanie-makeup-geek
          Nie wyobrażam sobie momentu, w którym ktoś mi kiedyś powie, że konturowanie twarzy nie jest w modzie. Mam zresztą nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo wykonturowana twarz, to jeden z moich ulubionych elementów makijażu. Jakiś czas temu firma Makeup Geek, wypuściła na rynek 8 pudrów do konturowania twarzy i ponieważ minęło już sporo czasu od kiedy je mam, nadeszła pora na recenzję. W moich zbiorach znalazły się cztery kolory, które chciałabym Wam pokazać z bliska. Z dzisiejszego posta dowiecie się czy warto się nimi zainteresować, jakie mają kolory i czy sprawdzają się w swojej roli. 

konturowanie-makeup-geek

makeup-geek

          Kosmetyki Makeup Geek są produkowane w Stanach, nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają parabenów ani talku i są całkowicie wegańskie. Są delikatne dla skóry, nie posiadają żadnych drażniących składników, więc nie powinny podrażniać nawet wrażliwej cery. Pudry do konturowania (10$/szt.) ważą 4,25g i można je dostać online w sklepie Makeup Geek
     Charakterystyczna dla produktów Makeup Geek niesamowita pigmentacja, również dotyczy pudrów do konturowania. W tym przypadku jest to jednocześnie zaleta, jak i wada bo bardzo łatwo zrobić sobie nimi plamy. Wystarczy jednak nabrać dosłownie odrobinkę koloru, żeby uzyskać pożądany efekt. Pudry doskonale się rozcierają, tworzą chmurkę koloru, płynnie łączą z produktami innych firm, a na skórze wyglądają wręcz fenomenalnie. 

pudry-do-konturowania-makeup-geek

pudry-do-konturowania-makeup-geek
          Firma Makeup Geek przy produkcji pudrów zadbała o wszystko. Wśród ośmiu wypuszczonych odcieni, powstały zarówno chłodne kolory do konturowania, jak i cieplejsze do delikatnego opalenia skóry. Takie produkty to genialna alternatywa dla wizażystów, bo za pomocą tych pudrów można wykonturować bardzo jasne i bardzo ciemne karnacje. Dodatkowo są niesamowicie trwałe, nie płowieją w ciągu dnia i trzymają się na twarzy do momentu demakijażu. Mówiąc w skrócie: cały dzień. Rzadko zdarzało mi się używać bronzera, który przez bite 10-12h miał taki sam kolor – dlatego pudry Makeup Geek należą do moich ulubionych.
          Muszę im zarzucić tylko jedno: za bardzo się osypują. Jest to dla mnie zagadką, bo pudry są bardzo miękkie, ale jednocześnie podczas aplikacji pędzlem, bardzo się pylą. Chociaż mimo wszystko są bardzo wydajne, to brudzą swoje otoczenie, co dla mnie jest trochę irytujące. Jednakże co do jakości produktu, nie mam absolutnie nic do zarzucenia!

pudry-do-konturowania-makeup-geek
Jaki jest Wasz ulubiony produkt do konturowania twarzy?