Maska do stóp.
Jakiś czas temu na blogach szał robiły maski w formie skarpetek, dzięki którym możemy cieszyć się gładkimi, pięknymi stopami. Nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo chciałam spróbować na moich stopach, które niestety są dość problematyczne. Niestety koszt takich skarpet przekraczał mój budżet. Wtedy z nieba spadła mi Ania z bloga aniamaluje.com, która w jednej ze swoich notek wspomniała o tych właśnie skarpetkach i gdzie można je kupić dużo dużo taniej, więc się skusiłam i właśnie dziś do mnie dotarły, więc się chwalę!
➥ Skarpetki złuszczające PureDerm
 
Przypomnę Wam, że cena za JEDNĄ parę wynosi 99zł, tak przynajmniej mówi allegro i wiele innych miejsc, ja zamówiłam te skarpetki na jednym ze sklepów online i zapłaciłam za nie razem z przesyłką około 30zł. Szok prawda? Dla mnie również, więc myślę sobie pewnie to jakiś badziew, ale w końcu te skarpetki właśnie z Chin pochodzą, więc niewiele będą się różnić od tego co było pokazywane na blogach. Te które zobaczycie na poniższych zdjęciach można dostać również na allegro, za ok 18zł za parę z przesyłką. Teraz więc jeszcze Wam coś powiem… W mojej paczuszce nie była jedna para, nie dwie i nawet nie trzy, a SIEDEM! Fakt, że czekałam na nią ponad 3 tygodnie, ale co z tego?

Maska do stóp.

Maska do stóp.


Zastanawiam się czy już dzisiaj nie fundnąć sobie takiego posiedzenia w tych cudach i przekonać się na własnej skórze, czy w ogóle działają. Poza tym uważam, że jest to świetny gadżet, szczególnie dla osób, które mają problemy ze skórą stóp. Nie jest to konieczność w naszej pielęgnacji, bo jest na to mnóstwo innych sposobów, bardziej dostępnych chociażby (jak pumeks!), dlatego te skarpetki uznałam za bardzo fajny, oryginalny i ciekawy gadżet, ponadto powiem Wam, że myślę że jest to genialny pomysł na prezent! Nie dość, że jest to coś innego, coś co wcale nie jest tak łatwo dostępne, daje możliwość wypróbowania osobie, która coś takiego otrzyma? No ja bym się mega cieszyła z takiego prezentu i to jeszcze prosto z Chin! No rewelacja!

Maska do stóp.
Teraz tylko użyć i cieszyć się gładką skórą, kurcze mam nadzieję, że będą tak samo świetnie działać jak inne maski na stopy o których czytałam i zachwycałam się efektami końcowymi! Jeżeli macie ochotę na post przed i po użyciu, to bardzo chętnie go dla Was przygotuję!