W poprzednim tygodniu dostałam maila od klubu Elfa Pharm z wiadomością, że mój blog został wylosowany do kolejnej edycji testów. Tym razem blogerki mają testować olejek kąpielowy firmy Green Pharmacy i nie będę umrywać, że bardzo się z tego ucieszyłam.
          Z tej firmy używałam tylko produktów do włosów, więc kiedy dowiedziałam się, że będę mieć możliwość sprawdzenia czegoś do ciała od razu uśmiech zawitał na mojej twarzy. Od razu się zgodziłam i z utęsknieniem czekałam na przesyłkę. Niestety przez przeprowadzkę i całe z nią zamieszanie podałam jeszcze stary adres zamieszkania i w związku z tym musiałam kontaktować się z klubem coby zmienić adres. 
          Tym oto sposobem do moich drzwi przed wczoraj zawitał kurier przynosząc niewielką paczuszkę, w której mieścił się nawilżający olejek kąpielowy cedr, cyprys 2 w 1: żel pod prysznic i płyn do kąpieli, profilaktyka cellulitu, poprawia jędrność skóry. Czyli generalnie strzał w dziesiątkę!
          Buteleczka ma typowy dla tej firmy kolor i kształt, nie wspominając już o zamknięciu i mieści w sobie 250ml owej substancji kąpielowej. Zapach jest mocno ziołowy z lekką nutą cytrusową i na pewno mogę powiedzieć, że jest mocno odświeżający. Wiem, że było kilka wariantów zapachowych, ale mówiąc szczerze ten zapach mi się w miarę podoba (chociaż nie robi rewelacji w moich nozdrzach) i jestem ciekawa jak będzie sprawował się podczas stosowania!
          Już teraz zapowiadam Wam, że za jakiś czas pojawi się jego recenzja 🙂
blog-kosmetyczny
Na tyle to dziś, na jutro szykuję coś specjalnego! Przesyłam buziaki!