W tym miesiącu wszystko jest spóźnione, normalnie każde moje plany realizuję znacznie później. Absolutnie się tym nie martwię bo zwalam wszystko na przeprowadzkę, która zajęła mi najwięcej czasu. Ale dosyć gadania przyszła pora na comiesięczną aktualizację włosów.
          Tym razem zdjęć będzie troszkę więcej i chciałabym żebyście najpierw rzucili okiem na pierwszy post z aktualizacją abyście mogli ocenić różnicę. Pod [ tym ] linkiem macie pierwszy wpis ze zdjęciem włosów i startem zapuszczania. Wtedy zdecydowałam się na wprowadzenie nowej pielęgnacji no i przyspieszenie porostu jak tylko będzie to możliwe. Zdjęcie jest może kiepskie i nie myślałam, ze takie zdjęcia będę robić co miesiąc no ale… Nie ma problemu żeby włosy porównać.
          Widzę znaczną różnicę od momentu kiedy moja pielęgnacja się zmieniła. Włosy są bardziej błyszczące, miękkie, nie takie suche jak wcześniej. Spanie w spiętych włosach spowodowało, że się już tak nie kołtunią, używanie olejów znacznie poprawiło kondycję moich włosów, są mocniejsze, nie wypadają tak jak wcześniej i jest ich więcej co mówią również i moi znajomi, że włosy wyglądają na zdrowsze  jakby było ich więcej. Bardzo mnie cieszy, że różnicę we włosach widzą też inni.

blog-o-wlosach

blog-o-wlosach

blog-o-wlosach

Aktualna długość włosów: 53cm.
przyrost od 12.08 to 2cm.

          W końcu włosy ruszyły, bo ostatnio był lekki zastój w przyroście i uważam, że to za pomocą serum do włosów babuszki Agafii. Zaczęłam też stosować olej Khadi, ale na moich włosach gościł dopiero 3 razy, więc nie sądzę aby zadziałał już jakoś znacznie. Jantar używałam nieregularnie, aczkolwiek bywało parę dni kiedy wcierałam go kilka razy dziennie, więc może to też miało wpływ na porost. Buteleczka dobija już dna więc w październiku na pewno będę musiała kupić 3cie opakowanie!
          A na koniec jak włosy prezentują się z przodu, są znacznie dłuższe niż wcześniej i dużo lepiej wyglądają. Wiem, że końcówki wymagają podcięcia ale narazie stawiam na podcinanie w domu, metodą na palce. Włosom to nie szkodzi i jeszcze nie mam odwagi ściąć większej długości włosów, jak urosną do odpowiedniego momentu, zdecyduje się na większe cięcie.

blog-o-wlosach

          Weekend spędzam w pracy, a w poniedziałek wyruszam na trasę w Polskę z moim TŻ, taki polandtrip. Do tego czasu przygotuję trochę notek aby mogły się pojawiać podczas mojej nieobecności.
Przesyłam Wam buziaki i gorące pozdrowienia!