Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac

Top Chameleon No Wipe Semilac, widziałam na pokazie marki w Szczecinie. Znalazł się wśród zbliżających się nowości i już wtedy zrobiło to na mnie spore wrażenie. Top który daje efekt kameleona? Syrenka w butelce? To coś o czym marzy każda lakieromaniaczka, która nie lubi bawić się z wcieraniem pyłków. Top, a właściwie 9 topów, które dadzą unikatowe, niepowtarzalne wykończenie za pomocą jednej warstwy, to wygodne i bardzo praktyczne rozwiązanie. W dzisiejszym poście pokażę Wam wszystkie 9 kolorów i to jaki dają efekt. Muszę Was ostrzec, będzie co oglądać! Czuję, że to będzie naprawdę hit!

Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac

Top Chameleon No Wipe Semilac

Linia 9 unikatowych Topów No Wipe, wchodzi do sprzedaży 22 kwietnia. Online będzie można ją zakupić już od jutra za 29zł/szt. Nowa kolekcja to innowacyjne produkty, które nadają naszemu manicure niepowtarzalne wykończenie bez potrzeby przecierania płytki. Szybkie, wygodne i bardzo efektowne. Produkty z kolekcji Top Chamaleon No Wipe Semilac były inspirowane szlachetnymi kamieniami, dzięki temu otrzymałyśmy niespotykane dotąd możliwości. Wśród dziewięciu kolorów odnajdziemy wykończenie perłowe lub brokatowe, z efektem kameleona albo syrenki – w zależności od wybranego koloru. Topy z serii Chameleon No Wipe, to lakiery półtransparentne, które nie zmieniają odcienia bazowego lakieru, ale nadają mu inne wykończenie.
 
Lakiery z nowej kolekcji, najlepiej będą się prezentować na ciemnych kolorach. Dzięki temu, że top nie mają intensywnych i jaskrawych barw, dzięki czemu nie dają krzykliwego, wyzywającego efektu. Produkty został stworzone również z myślą o tych z nas, które preferują raczej elegancji, stonowany manicure. Mnie osobiście bardzo podoba się fakt, że nowa linia lakierów, to produkty wykończeniowe. Po aplikacji danego koloru nie musimy już nic wcierać, niczego przecierać tylko możemy wstać i wyjść z domu ciesząc się świeżym, wyjątkowym manicure.
Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac

Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac

Kolory z kolekcji Top Chameleon No Wipe prezentują się równie, w zależności od lakieru bazowego. Aby pokazać Wam pełnię możliwości zdecydowałam się na czerń, która w pełni pokazała wykończenie wszystkich dziewięciu lakierów. Numery 601, 602, 603 i 604 mają perłowe wykończenie, a ja nazwałabym je żuczkami. Natomiast lakiery od 605 do 609 to lakiery, w których zatopiony jest lekki shimmer, je określiłabym mianem syrenek.
  • 601 – zieleń z przebłyskami złota i brązu, inspirowany malachitem
  • 602 – czerwień zmieszana z fioletem i odrobiną bordo, inspirowany jaspisem
  • 603 – intensywny kobalt z domieszka fioletu, inspirowany szafirem
  • 604 – zieleń połączona z intensywnym fioletem, inspirowany agatem
  • 605 – intensywna zieleń ze złotymi drobinami, inspirowany szmaragdem
  • 606 – dominujący fiolet, purpura i odrobina różu, inspirowany ametystem
  • 607 – złota poświata zatopiona w fiolecie i różu, inspirowany rubinem
  • 608 – zieleń i błękit podkreślone turkusem, inspirowany akwamaryną
  • 609 – granat połyskujący na błękit i jasny fiolet, inspirowany tanzanitem
Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac
Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac
Nie muszę chyba nikomu udowadniać, że efekt jest naprawdę ciekawy? Bardzo podobają mi się wszystkie odcienie kolekcji Top Chameleon No Wipe Semilac, a zwłaszcza kolory zachowane w klimacie syrenki. Ten róż, turkus i fiolet, to zdecydowanie moja bajka i już teraz wiem, że często będę po nie sięgać. Dla mnie ogromnym plusem jest fakt, że do osiągnięcia wyjątkowego efektu nie potrzebujemy dodatkowego aplikatora, jak w przypadku pyłków, tylko po prostu używamy wybranego topu. Nic się nie rozsypuje, nic nie musimy wcierać, a bardzo ładny efekt możemy osiągnąć w szybki i wygodny sposób.
Kolekcja Top Chameleon No Wipe Semilac
Marka, po raz kolejny wpadła na świetny pomysł. Seria lakierów Top Chameleon No Wipe Semilac, to moim zdaniem strzał w dziesiątkę! Topy będą doskonałym uzupełnieniem codziennego manicure i dodatkiem, którego nie powstydzi się żadna lakieromaniaczka. Kolekcja prezentuje się imponująco i moim zdaniem zrobi wrażenie na nie jednej z Was. Mam nadzieję, że podobnie jak w przypadku topu No Wipe, trwałość będzie równie niezawodna.
 
Który odcień z nowej kolekcjo To Chameleon No Wipe podoba Wam się najbardziej?