Jako kosmetykomaniaczki stajemy się również zakupomaniaczkami, co doprowadza nasze konto do tego, że wieją w nim pustki, portfel ledwo zipie, a lodówka woła o jedzenie. W związku z tym powinniśmy szukać tańszych alternatyw chociażby na te momenty, kiedy jednak faktycznie wypadałoby zjeść jakieś śniadanie. Chcę Wam podrzucić mój TOP 5 tanich kosmetyków, które wywołały u mnie efekt WOW, lub wielką miłość!
Najlepsze najtańsze kosmetyki

Najlepsze najtańsze kosmetyki, które warto kupić

W moim rankingu znajdziecie coś do włosów i coś do makijażu. Każda z wymienionych przeze mnie rzeczy nie przekracza kwoty 10zł, a świetnie się sprawdza, starcza na długo i przede wszystkim są to kosmetyki naprawdę dobre i godne polecenia! Jeżeli będziecie mieli ochotę to takie rankingi będę robić co jakiś czas z podziałem na kategorię, lub kwoty 🙂 Przejdźmy jednak do rzeczy! (kolejność przypadkowa)

1. Olejek GP papryka – cena ok 7zł
Jest to olej łopianowy z czerwoną papryką, który świetnie sprawdza się w swojej roli solo jak i dodany do maski. Mam zawsze zapasową buteleczkę i bardzo go lubię Polecam bo ma szerokie zastosowanie i sprawdza się we wszystkim.
Najlepsze najtańsze kosmetyki

 2. Maska kallos – ok. 10zł
Tutaj mam na myśli wszystkie rodzaje, Keratn, Silk czy Latte. Bardzo je  lubię, pięknie pachną i są bardzo odżywcze. Bardzo dobrze spisują się same jak i tuningowane olejami, przyprawami itd. Genialne, tanie i BARDZO wydajne no i w wielkich opakowaniach (chociaż są też małe wersje).

Najlepsze najtańsze kosmetyki

3. Eyeliner Wibo– ok 9zł
Muszę przedstawiać? Świetna pigmentacja, trwały kolor, wygodny pędzelek no i ta cena! Poza tym można je kupić w każdym Rossmannie i są idealne dla osób, które uczą się robić kreskę jak i dla tych, które robią je od dawna. Łatwe w obsłudze i bardzo przyjemne w użytkowaniu.

Najlepsze najtańsze kosmetyki

4. Maskara Lovely – ok 9zł

Jeden z lepszych tuszy jakie miałam, tani, wydajny i sprawdza się w każdej okazji. Nie osypuje i z tego co widziałam współgra z każdymi rzęsami, pogrubiając je i wydłużając. Ponadto nie skleja rzęs i pozwala na długotrwały efekt, co za taką cenę jest naprawdę mega!

Najlepsze najtańsze kosmetyki

5. Odżywka Ziaja – ok 5zł
Różne rodzaje! Piękne zapachy i świetne opakowanie. Ja jestem na tak i na pewno nie raz kupię sobie jakąś odżywkę. Ta wersja bardzo przypadła mi do gustu, bo genialnie wygładza i nabłyszcza, gładkość włosów czuję już podczas mycia.
Najlepsze najtańsze kosmetyki
Macie ochotę na więcej takich rankingów?