Nie wiem czy pamiętacie, ale pewnego czasu poszukiwałam fajnych kanałów makijażowych na Youtube, które mogłyby być nieziemskim źródłem wiedzy i cudownym miejscem inspiracji. Właściwie przypadkowo znalazłam kilka kanałów, które od pewnego czasu namiętnie oglądam od początku do końca (a właściwie od końca do początku). Wszystkie dziewczyny przede wszystkim łączy nieziemski talent do makijażu i to właśnie główny powód dlaczego nałogowo je oglądam. Ponadto są to cudowne kobiety, z którymi czuję że na pewno bym się dogadała!

          Zanim jednak przejdę do przedstawienia Wam bohaterek dzisiejszego posta musicie coś wiedzieć. Ja tak naprawdę świat Youtube odkryłam dopiero parę miesięcy temu. Tzn. nie tak że nie znałam YT, tylko nie oglądałam niczyich kanałów, nie subskrybowałam tylko właściwie słuchałam muzyki, czy oglądałam jakieś głupie filmiki podesłane przez znajomych. Nie sądziłam, że zainteresuje mnie jakaś totalnie obca osoba, że będę ciekawa co nowego zmaluje, co porabia i nie przypuszczałam, że poczuję jakąś „więź” z kimkolwiek kogo poznam przez YT. W każdym razie wszystkie dziewczyny, o których chcę Wam opowiedzieć bardzo polubiłam i nie ukrywam, że każdą z osobna chętnie bym poznała!


          Nikkie, to niesamowicie pozytywna dziewczyna, która bardzo dużo się uśmiecha, śmieje i co najważniejsze potrafi śmiać z siebie. Rozmawia z nami podczas tutorialów komentując to co robi, często z jakimś śmiesznym komentarzem. Nie dość, że ma cudowne pomysły to jest zabawna i ja totalnie wyczuwam pozytywne wibracje od tej dziewczyny! Cofając się o tyłu widać, jak filmiki Nikkie się zmieniały i jak nasza bohaterka się zmieniała, jest prześliczna i ja uwielbiam ją oglądać!

          Rasowa artystka, która tworzy nieziemskie kreacje angażując nie tylko swoje oczy, ale całą twarz oraz czasami nawet ramiona i dekolt! Tworzy całe stylizacje, sama robi dodatki do Twoich makijaży i ma bardzo przyjemny głos. Widać, że wczuwa się w swoją pracę i wychodzi jej to nieziemsko. Koniecznie musicie do niej zajrzeć bo poza ogromnym talentem Zane jest bardzo sympatyczna i świetnie się ją ogląda!

           Jestem ciekawa czy Shaaaanxo muszę komuś przedstawiać, ja zdałam sobie sprawę że już daaaaaaawno temu widziałam jakiś jej tutorial i zorientowałam się jak znalazłam go na jej kanale. Ma boskie usta, nieziemskie oczy i bardzo dużo pomysłów do realizacji. Ponadto jest przepiękna i to co robi wychodzi jej po prostu… No musicie sami zobaczyć! Ponadto często dzieli się z nami pomyłkami, jakimiś minami, które dodają uroki jej filmikom! Uważam, że jeżeli jej nie znacie, koniecznie musicie ją poznać!

          Z całej piątki to właśnie Jaclyn rozbawiła mnie najwięcej razy, a oglądam ją najkrócej. Przy każdym filmiku pojawiają się tzw. bloopersy, pomyłki, głupie miny, przejęzyczenia co jest fajnym uzupełnieniem cudownej całości ponieważ kochani… Jaclyn tworzy cudowne makijaże! Ma mnóstwo pomysłów, cudownego psa i bardzo przystojnego męża! Jeżeli macie ochotę poznać kogoś pełnego pozytywnej energii i pełnego pomysłów, musicie zajrzeć na jej kanał!

           Miałam się skupić na zagranicznym YT, ale nie mogłam ponieważ musiałam wspomnieć o Zmalowanej. Chociaż na początku mnie do mnie nie przekonała tak z każdym kolejnym obejrzanym przeze mnie filmikiem lubiłam ją coraz bardziej i dziś mogę szczerze powiedzieć, że uwielbiam jej kanał. Co prawda głównie oglądam makijażowe filmiki, ponieważ nie przepadam za innymi filmikami (ogólnie, nie tylko u Zmalowanej), ale może i do nich się z czasem przekonam? Myślę, że Marty nie muszę Wam przedstawiać bo na pewno dobrze znacie jej talent! Chętnie wybrałabym się na jej szkolenie!
           Oczywiście nie są to jedyne kanały jakie oglądam bo ostatnimi czasy jest coraz więcej. Bardzo lubię Maxineczkę, zaś nie przepadam za Katosu. Jest sporo kanałów, które ostatnio poznałam i na pewno duże, które jeszcze poznam. Przykładów jest mnóstwo i myślę, że jeszcze nie raz stworzę post z fajnymi kanałami na YT, może Wy znacie jakieś godne polecenia kanały typowo makijażowe?

PS. Zdjęcia to skreeny z kanałów dziewczyn!