Jakiś czas temu pokusiłam się o kilka cieni z Make up Geek i oczywiście od razu musiałam nimi coś zmalować. Miałam ochotę na jakąś kreskę, ale nic mocniejszego w czym spokojnie mogłabym wyjść do ludzi. W moim makijażu od pewnego czasu wiele się zmienia, ćwiczę nowe sztuczki i staram się aby mój makijaż się zmieniał. Największą rewolucję przeszły moje brwi, a to wszystko dzięki aqua brow, ale o tej farbce już niebawem nieco więcej. Jeżeli macie ochotę zobaczyć co udało mi się zmalować, zapraszam na dzisiejszy post!

           Do wykonania tego makijażu wykonałam 4 cieni Make Up Geek oraz jednym cieniem z MACa. Użyłam tutaj Unexpected, PeacockCupcake oraz Stealth z MUG oraz cienia Wanilla MAC. Cienie zblendowałam ze sobą i do całości dorzuciłam kreskę wykonaną eyelinerem z Maybelline. Dolną powiekę podkreśliłam Stealth i Peacock, żeby nadać makjiażowi mocniejszego akcentu.  A na ustach mam Candy Yum Yum z MACa, choć przyznam szczerze, że nakładała ją bardzo niedokładnie i w pośpiechu więc nie wygląda zbyt dobrze na zdjęciu, w każdym razie miałam ochotę na ostry makijaż ust. 
          Myślę, że makijaż fajnie podkreśla zielone oczy, a w dodatku pięknie nadałby się do brązowych i piwnych oczu ponieważ właściwie użyte kolory są dość neutralne i pasują do wielu kolorów oczu. Jego wykonanie wcale nie jest trudne, jeżeli macie ochotę przygotuję krok po kroku, tylko dajcie znać.

          Zapomniałam dodać, że wewnętrzny kącik oka rozjaśniłam pigmentem z KOBO (te pigmenty, są świetne i do tego nie drogie, ale o nich też już niebawem) co dało mocne rozświetlenie na przy samym nosie. Podbicie łuku brwiowego to standardowo u mnie jasno beżowy cień z Glazel, ale niestety nie mam jego numerka, paleta mi się trochę rozleciała więc pewnie nie prędko pokażę Wam cienie tej firmy… W każdym razie, koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba makijaż i do jutra! 🙂

          Jeżeli makijaż Wam się podoba to bardzo serdecznie proszę o serduszko na stronie Make Up Geek, dokładnie [ TUTAJ ], lub klikając w ostatnie zdjęcie, będzie mi niezmiernie miło! Chciałabym tam regularnie wrzucać makijaże i mieć taki mały zbiór moich prac, także jak coś jeszcze Wam się podoba, to nie wstydźcie się dać serduszka!