To będą moje pierwsze Święta poza domem, w rodzinie mojego TŻ. Jeszcze nigdy ich w ten sposób nie spędzałam i nie ukrywam, że to dla mnie całkowita nowość. Jestem jednak dobrej myśli, pora w końcu pójść o krok do przodu. Rok 2015 przyniósł w moim życiu tak wiele zmian, że Święta daleko od domu to dla mnie żadne wyzwanie. Dzisiaj jednak bardzo chciałabym złożyć wszystkim moim czytelniczkom najlepsze życzenia! Jeżeli masz ochotę je przeczytać, zapraszam!

           Choć w tym roku nie doczekałyśmy się białych Świąt, możemy sprawić aby ich magia towarzyszyła nam w trakcie ucztowania i spędzania czasu z rodziną. W końcu to od nas zależy, czy tym razem będziemy uśmiechnięte i radosne, czy nie.
          Wszystkim z Was i każdej z osobna chcę życzyć przede wszystkim, aby te Święta były wyjątkowe, inne niż wszystkie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chciałabym abyście spędziły je w gronie najbliższych, kochających osób. Niech przyniosą Wam radość, spokój i ukojenie, abyście wypoczęły, nabrały energii i pozwoliły sobie na odrobinę zapomnienia. Polecę teraz mocno banałem, ale życzę Wam pogodnych, wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

PS. Następna notka pojawi się 27.12, pora trochę odpocząć! Ale jakby co pewnie wciąż będę tu:

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | TWITTER | SNAPCHAT: agwer_blog