lakiery hybrydowe kolekcja Semilac Flavours
 Semilac Flavours to najnowsza kolekcja marki, która swoją premierę ma 9.03.2017. Wiosna coraz bliżej, za oknami piękne słońce, a temperatura coraz wyższa. Marka podążając za nadchodzącą roku i kolorystycznymi trendami zaproponowanymi przez Instytut Pantone, stworzyła iście smakowitą kolekcję. Tym razem inspiracją kolorów były smaki i kuchnie z całego świata. Kulinarne inspiracje, multum słonecznych, typowo wiosennych barw to ukłon w kierunku fanek lekkiego i dziewczęcego manicure. Dziś przedpremierowo pokażę Wam wszystkie 9 kolorów, które już niebawem pojawią się w sprzedaży.
lakiery hybrydowe kolekcja Semilac Flavours
lakiery hybrydowe kolekcja Semilac Flavours

Kolekcja Semilac Flavours

Cała kolekcja Semilac Flavours zachwyca słonecznymi kolorami. Bardzo podoba mi się to, że w tej kolekcji wygrywają lekkie, ale bardzo energetyczne odcienie. Z kolekcją Flavours, manicure na pewno nie będzie nudny. Kolory są bardzo inspirujące i gdyby nie mój brak zdolności manualnych, stworzyłabym z ich udziałem kilka naprawdę ciekawych zdobień. Smakowita inspiracja kulinariami sprawiła, że ta kolekcja – choć nie idealna – jest wyjątkowa.

lakiery hybrydowe kolekcja Semilac Flavours

KOLORY W KOLEKCJI:

176 Almond Butter – chłodny odcień rozbielonego beżu z delikatną domieszką brązu, bardzo delikatny. Będzie idealną opcją na co dzień. Kryje przy dwóch cienkich warstwach, nie smuży.
184 Tagiatelle Tuscany – rozbielona jasna brzoskwinka, w rzeczywistości bardziej jaskrawa, ale dzięki temu bardzo wiosenna. Nie smuży i nie prześwituje, kryje przy trzech cieniutkich warstwach.
173 Melon Mash – intensywna pomarańcza wpadająca lekko w przygaszony oranż. Kolor osiąga pełne krycie już przy pierwszej warstwie. Bardzo energetyzująca propozycja dla odważnych!
186 Kaymak Sweet – to taki musztardowy, przygaszony odcień żółtego. Będzie fajny do azteckich manicure, lubi się marszczyć więc polecam nakładać dwie bardzo cienkie warstwy.
182 Strong Lime – mega jaskrawa, wręcz fluerescencyjna limonka. Mnie kojarzy się z żółtym zakreślaczem, to kolor dla fanek intensywnego manicure. Pełne krycie przy dwóch warstwach.
lakiery hybrydowe kolekcja Semilac Flavours
189 Tuna Voyage – przepiękna, ciemna, delikatnie rozbielona marsala. To jeden z moich ulubionych kolorów z całej kolekcji. Elegancki i kobiecy, kryje już przy jednej warstwie.
188 Strawberry Blue – intensywny chłodny kobalt z mnóstwem maleńkich drobinek. Intensywny dodattek do codziennego mani. Pełne krycie osiąga przy trzech cienkich warstwach.
175 Lavender Cream – kolejny faworyt! Rozbielony lawendowy fiolet z domieszką niebieskich nut. Bardzo origynalny! Dwie warstwy wystarczają do pełnego krycia.
183 Grey Popper – chłodna, bardzo jasna szarość. Delikatny, ale jednocześnie niespotykany kolor. Świetnie sprawdzi się na co dzień. Doskonale kryje przy dwóch cienkich warstwach.
lakiery hybrydowe kolekcja Semilac Flavours

Dzięki rozmaitości kolorów w kolekcji jestem przekonana, że nie jedna z Was znajdzie coś dla siebie. Mocno inspirujące i pobudzające kolory umożliwiają mnóstwo wyjątkowych manicure i mam nadzieję, że podobnie jak ja i Wy znalazłyście w tej kolekcji swoich faworytów.Który kolor najbardziej Wam się podoba?