Pokażę Wam dzisiaj produkt, a dokładnie sprzęt który pozwoli uzyskać w domu efekt wygładzonych, zdrowych włosów i to błyskawicznie! Poznajcie lokówko-suszarkę Remington Hydraluxe.

suszarko lokówka remington

Remington Hydraluxe – lokówko-suszarka dla laików

Poznałam ten sprzęt podczas przygotowywania recenzji w ramach współpracy z PAYBACK i bardzo się cieszę, że miałam taką okazję, bo jest między nami miłość. Remington Hydraluxe to sprzęt banalnie prosty w obsłudze, który nie wymaga od nas żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy podłączyć suszarko-lokówkę do prądu i po prostu czesać włosy. Dzięki mocy 1200 W i odżywce jonowej na specjalnej powłoce błyskawicznie działa, dokładnie wygładza, prostuje i nabłyszcza włosy. To dosłownie kilka minut pracy ze sprzętem, a efekt zdrowych włosów murowany!

remington hydraluxe suszarko-lokówka
remington hydraluxe lokówka

Jak szybko wygładzić włosy?

U mnie najlepiej sprawdza się użycie szczotki po wcześniejszym naturalnym podeschnięciu. Po prysznicu zawijam włosy w ręcznik, idę się malować i kiedy włosy są już w połowie lub ¾ wyschnięte sięgam po lokówko-suszarkę Remington. Podpinam górną partię włosów żabką i zaczynam od spodu. Czeszę je od nasady po końce przez chwilę przytrzymując ją blisko skóry głowy. W ten sposób uzyskuję dodatkowy efekt uniesienia. Dzielę włosy na partię i cały proces zajmuje mi maksymalnie 3 minuty. Sama czynność jest bardzo wygodna, bo szczotka jest lekka i poręczna, więc nie stwarza żadnych problemów. Jestem w stanie zrobić to nawet bez lusterka.

Efekt? Lśniące, gładkie, mięciutkie włosy, które wyglądają pięknie i zdrowo. Lubię też sięgać po nią np. przed większym wyjściem, żeby włosy wyglądały zdrowo i efektownie. Zawsze działa!

remington suszarko lokówka
remington gruba szczotka

Po dokładną recenzję suszarko-lokówki Remington zapraszam na bloga PAYBACK.

Używałyście już tej szczotki?