Jak pomalować paznokcie na zimę? Czy są kolory, na które warto zwrócić uwagę przy manicure na święta i sylwestra? Zdecydowanie tak! Pokażę Wam 7 cudownie zimowych, świątecznych kolorów!

hybrydowe paznokcie zima 2022

Modne paznokcie zima 2022

Paznokciowe trendy zmieniają się wraz z porami roku. Właściwie nic w tym dziwnego, bo często przy wyborze koloru paznokci sugerujemy się tym, co widzimy za oknem. Choć umówmy się, pewne kolory nigdy nie wychodzą z mody, niezależnie od sezonu! Zawsze jednak znajdą się zwolenniczki delikatnego lub mocniejszego szaleństwa i właśnie dla nich jest ten wpis! Kolory, które Wam dzisiaj pokażę będą pięknie wyglądać samodzielnie, jak i w formie akcentu w manicure na zimę lub święta czy sylwestra.

Zimowe paznokcie: kolory

Zapewne większości z Was zima i okres okołoświąteczny kojarzą się z czerwienią, zielenią i kobaltem – mnie również! Dlatego właśnie o takich kolorach dzisiaj będziemy rozmawiać. Nie może też zabraknąć mocnego błysku, bo przecież kiedy nosić brokat na paznokciach, jak nie teraz?

W dodatku na tle białego świata, zielonej choinki czy rozmytych światełek takie kolory wyglądają po prostu dobrze!

ZOBACZ: Manicure na święta

paznokcie hybrydowe zima 2022
paznokcie zima 2022 kolory

Zachwycające błyskotki

Zapewne podobnie jak ja, Wy również uwielbiacie w okresie świąteczno/zimowym postawić na błyskotki lub chociaż jakiś mały, połyskujący akcent… Semilac, jak zawsze przybywa z czymś ciekawym i niedawno wprowadził do sprzedaży 6 nowych lakierów z efektem flash. Błyszczą niesamowicie, zresztą zobaczcie same! A zaręczam, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej!

semilac flash

459 Evening Party – niebieski z dodatkiem fioletu i zielono/białymi drobinkami.

460 Silver Fireworks – srebrny, półtransparentny odcień z większą drobiną.

457 Glamorous Red – stonowana różowa czerwień.

458 Sparkling Rose – przepiękny rose gold.

456 Spectacular Night – bardzo głęboka, ciemna zieleń.

Każdy z tych kolorów będzie pięknie wyglądał na wszystkich paznokciach, ale również jako dodatek do manicure. Wszystkie niesamowicie błyszczą, w sztucznym świetle dają efekt WOW! Na pewno będą zachwycać podczas świąt lub imprezy sylwestrowej!

Uważam, że paznokcie są wspaniałym dopełnieniem każdej stylizacji. Dlatego warto wybierać takie kolory, w których czujemy się najlepiej. A jak będą przy okazji jeszcze błyszczeć i pasować do aktualnych trendów tym lepiej!

Jestem bardzo ciekawa, jakie odcienie jeszcze dopisałybyście do tej listy?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.