Kolekcja Semilac Platinum

Semilac Platinum, to nowa kolekcja biżuteryjna, która właśnie dziś ma swoją premierę. Nowa linia lakierów zawiera 9 unikatowych kolorów z mnóstwem niesamowicie połyskujących drobinek. Znajdzie się tu coś dla miłośniczek klasycznego złota czy srebra, ale i coś bardziej ekstrawaganckiego. Myślę, że linia Platinum to doskonała propozycja na zbliżającego się Sylwestra, Święta i oczywiście karnawał. Dziś pokażę Wam wszystkie nowe kolory i lojalnie ostrzegam wszystkie lakieromaniaczki, bo kilka z tych kolorów na pewno wyląduje na Waszej liście.

 
Kolekcja Semilac Platinum

Semilac Platinum

Nowa linia lakierów hybrydowych Semilac Platinum, to ukłon w stronę kobiet, które kochają błysk. Chyba nie muszę nikomu udowadniać, że ja również znajduje się w tej grupie? Kolekcja zawiera 9 kolorów przez klasyczne złoto i srebro, fiolet i róż, po intensywny błękit oraz zieleń. Każdy z tych kolorów opiera się na bezbarwnej bazie, w której zatopiona jest masa mocno połyskujących drobin w różnym rozmiarze. W zależności od koloru, mamy do czynienia z mniejszymi lub większymi drobinkami więc wybór jest spory szczególnie, że wśród lakierów marki Semilac jest łącznie aż 37 połyskujących kolorów.
 
Kolekcja lakierów Platinum to doskonały dodatek do każdego manicure. Ja nie mogłam się powstrzymać i jeden kolor już wylądował na jednym z moich paznokci. Najlepszy efekt osiągniemy nakładając stosunkowo cienkie warstwy. Do uzyskania pełnego krycia wystarczą dwie, ale pamiętajcie, że każdy lakier przez dużą ilość brokatu, jest dość gęsty. Kolory nakładają się bezproblemowo, a po aplikacji topu powierzchnia jest jednolita i gładka. To kolejna przewaga lakierów hybrydowych nad klasycznymi, nie musimy się martwić o nierówną strukturę paznokcia, która będzie haczyć materiały. Kolory wyglądają obłędnie, są intensywne i naprawdę kusząco błyszczą!
 
Semilac Platinum
 
Kolekcja Semilac Platinum

Kolory Semilac Platinum:

  • 254, Platinum Turquoise – intensywny błękit delikatnie wpadający w błękit
  • 255, Platinum Silver Blue – blady niebieski zmieszany ze srebrem
  • 256, Platinum Violet – intensywny fiolet wpadający w róż, ma duże drobiny
  • 257, Platinum Rose Brown – przybrudzony, różany brąz
  • 258, Platinum Intense Pink – bardzo intensywny róż, ma duże drobiny
  • 259, Platinum Silver – intensywne, czyste srebro
  • 260, Platinum Light Gold – chłodniejszy odcień złota, ma duże drobiny
  • 261, Platinum Yellow Gold – klasyczne żółte złoto, ma duże drobiny
  • 262, Platinum Green – piękna, soczysta zieleń
Kolekcja Semilac Platinum
 
Bardzo się cieszę, że Semilac wypuścił kolekcję Platinum w świątecznym okresie. Myśląc o manicure na grudzień, miałam ochotę na coś połyskującego i na pewno sięgnę po jakiś kolor z tej kolekcji. Oczywiście jak to zwykle przy okazji podejmowania decyzji, na pewno będę miała trudność w wybraniu koloru.
Wszystkie lakiery z tej kolekcji dostaniecie na stronie marki semilac.pl, która jest partnerem dzisiejszego postu.
 
Który kolor z kolekcji Semilac Platinum podoba Wam się najbardziej?