makijaz-walentynkowy
Moim zdaniem makijaż walentynkowy powinien przede wszystkim być romantyczny. Nie szalałabym z czarnym smokey albo czerwonymi ustami. W końcu tego dnia powinnyśmy uwieść naszych ukochanych swoim subtelnym, kobiecym urokiem. Moją propozycję przygotowałam całkowicie za pomocą paletki Sweet Peach od marki Too faced. Myślę, że każda z Was bez problemu będzie mogła go odtworzyć, bo jest banalnie prosty. Poza tym… Nagrałam go również na YouTube!
makijaz-walentynkowy
makijaz-walentynkowy
Starałam się, aby ten makijaż walentynkowy był stosunkowo neutralny i pasował do każdej tęczówki. Brzoskwinia, fiolet i intensywne rzęsy będą pasować zielonym, niebieskim oraz brązowym oczom. W przypadku tych ostatnich, możecie fiolet zamienić na granat i efekt powinien być jeszcze bardziej intensywny. Nie musicie też używać dokładnie tych samych produkty co ja, jeżeli macie w swoich zbiorach podobne kolory, śmiało możecie po nie sięgnąć. Ja do tego makijażu użyłam:

TWARZ:
Golden Rose, Baza rozświetlająco-nawilżającaUrban Decay, All Nighter Foundation 0.5 + 3.0MAC, Mineralize NC20Puder RCMA
Bronzer i róż z palety theBalm, Highlite 'n Con Tour
My Secret, Face Illuminator

BRWI:Zoeva, Graphic Brows BistreZoeva, Graphic Brow Fix, Arsenic

Oczy:Catrice, HD liquid camouflageToo Faced, Sweet Peach: Georgia, Candied Peach, Pure, Summer Yum, Charmed I’m Sure, Delectable, White PeachL’oreal, Volume milion lashes, So CoutureHouse of lashes, Pixie Luxe 

USTA:Inglot, konturówka 74Too Faced, Melte Peony

Klikając na miniaturkę powyżej, przeniesiecie się bezpośrednio do filmu, a ja zostawiam Wam też link do kanału. Jeżeli makijaż Wam się spodobał, zostawcie subskrypcje i kciuka do góry. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba moja propozycja makijażu walentynkowego!