Jakiś czas temu na FB opublikowałam jedno z poniższych zdjęć i zapytałam czy macie ochotę na makijaż inspirowany. Zainteresowanie było spore, ale nikt nie wiedział, o kogo chodzi. Teraz już wiecie, że chodziło o makijaż, który miała na sobie Anja Rubik. Niestety nie mam pojęcia gdzie, ale kiedyś przypadkiem znalazłam zdjęcie makijażu i bardzo mi się spodobało. Jeżeli chcecie bliżej zobaczyć ten makijaż z bliska, zapraszam Was na dzisiejszą notkę.

Makijaż inspirowany: Anja Rubik

Makijaż inspirowany Anja Rubik

          Mam spory folder ze zdjęciami inspiracji, także mam kilka pomysłów na tego typu post, które wiem, że lubicie. Dzisiaj przygotowałam dla Was makijaż inspirowany [ tym ] zdjęciem, a wykonałam go w większości cieniami Make up Geek. Nie jest to raczej nic codziennego, ale świetnie nada się do sesji zdjęciowych, ewentualnie na jakiś event, na którym możecie poszaleć w makijażu. Dochodzę do wniosku, że bardzo lubię żółty w makijażu, muszę też niebawem coś z tym kolorem zmalować… Może macie jakieś propozycje?
Kosmetyki jakich użyłam:
– MAC paint pot soft ochre
– cienie theBalm Balmsai: wipe out, righteous, ripper
– cienie MUG: houdini, neptun, in the spotlight, ice queen, unexpected
– czarna kredna l’oreal
– tusz wibo boom boom

Makijaż inspirowany

Makijaż inspirowany

          Wiem, że podobają Wam się makijaże inspirowane sławami, mam w zamiarze wzbogacić nieco tę serię, ponieważ sama lubię odtwarzać tego typu makijaże. Ten wydał mi się wyjątkowy i wart odtworzenia ze względu na eksplozję kolorów. Wbrew pozorom był to bardzo łatwy makijaż i nie wymagał wcale zbyt wielkiej wprawy, może i Wy spróbujecie go odtworzyć?

Jak zwykle jeżeli makijaż Wam się podoba klikajcie serduszko na stronie MUG:

Dajcie znać jak Wam się makijaż podoba i kim według Was mam się zainspirować następnym razem?