W poprzednim miesiącu skusiłam się na cudowną, przepiękną i powalającą na kolana pomadkę z firmy Dose of Colors w odcieniu Berry me 2. Kolor totalnie mnie zauroczył i chociaż samą pomadką trudno się obsługuje, a mat mocno wysusza to efekt na ustach rekompensuje mi wszelkie niedogodności. Dzisiaj miałam ochotę na delikatny makijaż oka z mocnym akcentem na soczyste jagodowo malinowe usta. Jeżeli masz ochotę zobaczyć pomadkę Dose of colors w akcji, a makijaż Ci się podoba, zapraszam na post!

Dose of colors, Berry me 2
          Dzisiejsza propozycja skierowana jest do kobiet, które stawiają raczej na mocniejsze usta i preferują delikatne oczy. Pobawiłam się tutaj nieco nowymi cieniami z Makeup Geek i podkreśliłam delikatnie kształt oka jak i zieloną tęczówkę za pomocą brzoskwiniowych cieni. Tak naprawdę do takich ust świetnie pasować będzie również mocna kreska, albo bardzo jasne cienie. Moja wersja nie jest najdelikatniejsza, ale takim makijaż raczej założyłabym na siebie w ciągu dnia, niż wieczorem.
          Główna bohaterka dzisiejszego posta, czyli pomadka Dose of colors Berry Me 2 ma przepiękny kolor. To taka modna aktualnie matowa pomadka w płynie. Kolor jest naprawdę niepowtarzalny. Niestety… Ciężko się nią pracuje, a dołożenie kolejnych warstw sprawia, że kolor na ustach się zbryla, lub schodzi. Trzeba nieźle się napracować żeby uzyskać pożądany efekt końcowy. Jak już się to uda, kolor powala na kolana! To co udało mi się zmalować możesz z bliska zobaczyć poniżej, jak wrażenia?
Dose of colors, Berry me 2

Twarz:
– Bourjois Healthy Mix, nr 52
– Ben Nye Neutral set powder
– KOBO, Nubian Desert
– ABH contour kit palette Sand
– the Balm, frat boy

Oczy:
– Makeup Geek: I’m Peachless, Voltage, Mai Tai, Latte, Concrete jungle, Mango tango, Stealth, Cherry cola
– no name blush LCTUB,
– Melkior professional: Brownie, Old brick, Natural Skin
– House of lashes, Sweet Romance
– L’oreal volume milion lashes, so couture

Brwi:
– Golden Rose, Eyeborw powder nr 105
– Senna, Brow fix taupe

Usta:
– Dose of colors Berry Me 2

Dose of colors, Berry me 2
          Jestem bardzo ciekawa czy moja prozpozycja Ci się podoba i przede wszystkim, czy wpadła Ci w oko pomadka Dose of colors Berry me 2? Trudna w obsłudze, ale jestem w stanie jej to wybaczyć, bo w kolorze zakochałam się od pierwszego użycia.
Jak masz ochotę zajrzyj na moje kanały w Social Media:

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | TWITTER | SNAPCHAT: agwer_blog