Od jakiegoś czasu po blogosferze krąży tag “50 faktów o mnie” a ponieważ bardzo mi się spodobał (normalnie tagi omijam) postanowiłam zrobić go u siebie. Ponieważ kiedy zapytałam Was oto na FB odzew był pozytywny oto przygotowałam dla Was takiego posta.
          Więc jeżeli macie ochotę poznać mnie troszkę lepiej, zapraszam do lektury! 🙂

1. Urodziłam się w Szczecinie, w tym mieście mieszkam i myślę, że w tym mieście skończę, chyba że życie potoczy się nieco inaczej. 
2. Jestem studentką kulturoznawstwa i od października idę na ostatni rok magisterki – bardzo ubolewam nad tym, że to ostatni rok moich studiów.
3. Od ponad roku mieszkam z moim facetem, z którym niedługo będę 5 lat.
4. U moich rodziców jest rudy, gruby kot Kacper, który będzie miał niedługo 14 lat (trzyma się super!) i pies wzięty ze schroniska jako szczeniaczek, który ma niecałe 6 lat i ma padaczkę :(, wabi się Korek.
5. Moją najlepszą przyjaciółką jest moja mama, a zaraz po niej Anka, która mieszka w Danii (właśnie u niej niedawno byłam).
6. Z Anką znamy się od pierwszej klasy gimnazjum i nasza przyjaźń zaczęła się od niewinnej karteczki, którą jej dałam pod klasą do matematyki z napisem “Będziemy przyjaciółkami?” 😀
7. Kiedy skończyłam 18 lat po raz pierwszy wyprowadziłam się z domu (niedługo po maturach), mieszkałam z Anką i dwoma kolegami i właśnie w tym okresie poznałam mojego aktualnego partnera.
8. Przez wyprowadzkę zaraz po liceum zawaliłam pierwszy rok studiów, dlatego kończę magisterkę rok później niż planowo powinnam. 
9. Wróciłam do rodziców po niecałym roku i poszłam ponownie na studia, na których zostałam już po dzień dzisiejszy. 
10. Trenowałam taniec nowoczesny przez 6 lat w okresie podstawówkowo gimnazjalnym. 
11. Mam oczy w kolorze oliwkowym i bardzo je lubię, nie znam nikogo kto oczy w podobnym odcieniu zieleni do mojego. 
12.  Moim najukochańszym serialem są “Przyjaciele” i oglądałam każdy sezon po sto razy, znam wiele scen i tekstów na pamięć, ale mimo to serial mi się nie nudzi!
13. Ponadto oglądam multum innych seriali i na każdy nowy odcinek, nowy sezon czekam z niecierpliwością!
14. Nigdy wcześniej nie miałam takich długich włosów jak mam aktualnie, zawsze podcinałam, cieniowałam, a że wolno rosły to nie miałam włosów nawet do połowy łopatek.
15. Spełniłam jedno swoje marzenie i pojechałam do Paryża, stojąc pod wierzą Eiffla miałam łzy w oczach, taka byłam szczęśliwa że tam jestem!
16. Aktualnie moim największym marzeniem jest kupić i urządzić swoje mieszkanie, ale niestety jestem świadoma tego że za prędko nie uda mi się tego spełnić. 
17. Nie cierpię upałów, duszności i nadmiernego gorąca! Zdecydowanie jestem fanką chłodniejszych klimatów. 
18. Moim ulubionym kolorem od wielu, wielu lat jest niebieski i wszelkie jego tonacje, przede wszystkim na paznokciach!
19. Jestem bardzo niecierpliwa, co bardzo często denerwuje mojego TŻ, bo wszystko chciałabym zaraz natychmiast i na jakiekolwiek efekty nie lubię długo czekać!
20. Jestem jedynaczką, choć czasami jak byłam młodsza bardzo chciałam mieć rodzeństwo.
21. Kocham zwierzęta i cierpię jak wiem, że dzieje im się krzywda. Aktywnie biorę udział w akcjach Polickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  i jestem w stałym kontakcie z Paniami, które tam pracują.
22. Moja Mela, półroczna aktualnie kicia była wzięta właśnie z TOZu, stąd mam kontakt z tamtejszymi pracownikami. 
takim małym szkrabem była jak
ją wzięliśmy (to moja tapeta!)

23. Mam fioła na punkcie mojego kota, ubóstwiam ją, rozpieszczam jak tylko się da i nie wyobrażam sobie już bez niej życia!

24. Od zawsze byłam wielką fanką kina i wszelakich filmów, dlatego bardzo się cieszę że udało mi się znaleźć pracę w kinie.
25. Jedynym rodzajem filmów jakich nie oglądam są horrory, mam bardzo bujną wyobraźnie i jak byłam młodsza po takich filmach bałam się iść w nocy do toalety po ciemku.
26. Jestem uzależniona od książek, jak już za jakąś się zabiorę to nie ma bata żeby jej nie skończyła, nawet jak jest bardzo męcząca (chociaż zdarzały się wyjątki…).
27. Liceum skończyłam z wyróżnieniem, ale bez czerwonego paska.
28. Po studiach chciałabym wyjechać do pracy za granicę, żeby zarobić sobie na życiowy start – niekoniecznie zostać tam na stałe, ale zarobić żeby wracając do Polski móc żyć normalnie. 
29. Nie mam prawa jazdy i mimo, że nie bardzo spieszy mi się do zrobienia go, przypuszczam że w przyszłym roku będę musiała się za to zabrać.
30. Lubię gotować chociaż robię to rzadko z braku czasu, ale myślę że potrawy które robię wychodzą mi całkiem nieźle. 
31. Uwielbiam szpinak! Mogłabym go jeść dzień w dzień!
32. Nie lubię malować paznokci u stóp, wiem że to dziwne, ale ta czynność jest dla mnie irytująca.
33. Jestem bardzo nieufna, jak poznaję kogoś nowego musi zapracować na moje zaufanie i zazwyczaj to trwa trochę czasu zanim się otworze. 
34. Mogę o sobie powiedzieć, że jestem nieśmiała w nieznanym mi towarzystwie chociaż wśród moich znajomych, przyjaciół czuję się swobodnie i bywam duszą towarzystwa. 
35. Uwielbiam jazdę na rowerze, chociaż robię to rzadko ze względu na brak czasu/lenistwo/rower jest u rodziców.
36. Kocham fotografię, która jest moją ogromną pasją i mimo, że przydałoby się wymienić sprzęt na nowszy to uwielbiam mojego Nikona D40.
37. Paliłam kilka lat zwykłe papierosy, ale od dwóch lat palę e-papierosa, z kilku miesięczną przerwą na samym początku.
38. Od 1 stycznia 2013 roku, palę tylko e-papierosa i nie tęskno mi za tradycyjnymi papierosami.
39. Pracę magisterską będę pisać o blogach kosmetycznych w polskiej blogosferze i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie! 
40. Od zawsze marzy mi się ślub na plaży.
41. Kocham morze, chociaż od kilku lat nie rozbieram się na plaży, a kąpię w morzu jak jest mało ludzi. 
42. Od 3go roku życia umiem jeździć na nartach, ponieważ regularnie właśnie od 3 lat do 15 roku życia jeździłam z dziadkami (głównie z babcią) w góry, w okolice Zakopanego – góry też kocham!
43. Ostatni raz jak byłam w górach, jakieś 5. 6 lat temu próbowałam zjeżdżać na snowboardzie… Absolutnie nie dla mnie!
44. Kiedy miałam 13 lat moja mama zachorowała na bardzo ciężką chorobę, już z tego wyszła i mimo że zmaga się jeszcze z trudnościami zdrowotnymi (nie powiązanymi z chorobą) to wszystko jest dobrze!
45. Mój tata to ciężki orzech do zgryzienia i nie za dobrze się z nim dogaduję.
46. Uwielbiam chodzić na zakupy i zdarzyło mi się kilkukrotnie wydać ostatnie pieniądze na jakieś spodnie, lakiery, kosmetyki czy koszulkę.
47.  Lubię dzielić się z ludźmi moją radością.
48. Potrafię byś okropną gadułą, ale i nie należę do ludzi którzy nie umieją słuchać.
49. Żeby czuć się dobrze, potrzebuję mieć swoje miejsce, taki swój kącik w którym będę spędzać czas i który będzie tylko mój. 
50. Aktualnie raczej nie jestem szczęśliwa, jest mi dobrze ale moje życie nie jest takie jakie bym chciała żeby było.

aktualnie Mela wygląda tak

          Szczerze mówiąc coś jeszcze bym znalazła, ale 50 to 50. Podobało się, mamy coś wspólnego? Dajcie znać chętnie poznam ludzi, którzy mają tak jak ja! 🙂