Kompletnie zapomniałam dodać post z tej serii w styczniu i dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę! Pora więc bym poleciła Wam kilka blogów, na które sama chętnie zaglądam nie tylko w lutym. Blogi, które dziś Wam pokażę od dawna są na mojej liście czytelniczej wraz z tymi, które pokazywałam Wam poprzednio i bardzo chętnie do nich zaglądam jak tylko mam czas i możliwość. Wam również polecam rzucić na nie okiem, bo naprawdę warto!
Warto poczytać w sieci
          Cudowny blog lakierowy, a właścicielka ma przepiękne paznokcie. Bardzo lubię zaglądać, a paznokcie na stronie tytułowej mają mój ukochany kolor niebieskiego, dlatego tym bardziej mnie tam ciągnie! Bardzo przyjemny blog, na który warto zajrzeć z wielu względów!
Warto poczytać w sieci
          Marti uwielbiam i ubóstwiam bo pokazuje mi kosmetyki z bardzo wysokiej półki, których mimo że raczej nie mogę mieć, ale mogę je poznać dzięki niej. Pomarzyć sobie i może uda mi się je w przyszłości kupić. Autorka jeszcze o tym nie wie, ale jej blog również pojawi się w mojej pracy magisterskiej, ze względu, na to że pozwala poznać swoim czytelnikom wysoką półkę kosmetyczną!
Warto poczytać w sieci
          Blogów o włosach dla mnie nigdy za wiele, a blog Blondgeneracja jest jednym z lepszych blogów o tej tematyce i bardzo chętnie na niego zaglądam. Wiele przydatnych porad, świetne zdjęcia i bardzo przystępnie pisane posty. Bardzo lubię wchodzić i czytać przydatne porady oraz organizowane przez autorkę akcje. Ja jestem na T A K! 🙂
Warto poczytać w sieci
           
          My Lady poznałam osobiście na spotkaniu blogerek w Szczecinie i dziewczyna ma niesamowite usta i robi piękne makijaże! Koniecznie musicie do niej zajrzeć bo naprawdę wato zobaczyć co wyprawia na swojej powiece. Gorąco polecam ponieważ niestety nie każda z nas umie tak się malować i autorka bloga inspiruje do pracy nad swoimi umiejętnościami!
Warto poczytać w sieci
           Kolejny makijażowy blog, który mnie urzekł. Autorka ma niesamowity talent i do tego wrzuca świetne zdjęcia swoich makijaży oraz bardzo często gify ruszającego się pomalowanego oka! Daje to możliwość zobaczenia makijażu w zupełnie innym świetle niż na zdjęciach, możemy zobaczyć jak zachowuje się na powiece. Gorąco polecam rzucić okiem chociaż raz!    
Warto poczytać w sieci
          Rarity poznałam przez jej bloga oraz przez to, że pomogła mi zdobyć paletki Lovely, których nie mogłam dostać w Szczecinie. Sama się do mnie odezwała i od tego czasu mamy stały kontakt, z którego bardzo się cieszę. Blog, który prowadzi jest typowym kosmetycznym, który prężnie się rozwija i rośnie w siłę! Zachęcam do zajrzenia w wolnej chwili!
Warto poczytać w sieci
   
          Blog Dagmary, mojej koleżanki z roku która długo wahała się przed założeniem bloga i na szczęście udało mi się ją przekonać! Mam nadzieję, że nie żałuję decyzji i wciągnie ją tak samo jak mnie! Kosmetyczny blog i jeżeli lubicie Oriflame to Dagmara na pewno ma coś na ten temat do powiedzenia, ale nie tylko! Zajrzyjcie koniecznie!
          Dziś podjęłam ważną dla siebie decyzję w życiu, o której na pewno Wam powiem, ale nie dzisiaj. W każdym razie szykuje się ciężki miesiąc i w związku z tym wyjeżdżam nad morze na dwa dni trochę odpocząć. Ostatnie kilka tygodni dało mi nieźle popalić, więc potrzebuję regeneracji sił. Tymczasem kochani… Pozdrawiam! :*