Kochani dziś z samego rana mam do Was dwa pytania, które pomogą mi podjąć decyzje w związku z blogiem. Pierwsze dotyczy Facebooka drugie zaś samego bloga bezpośrednio. Mam nadzieję, że pomożecie i odpowiecie na moje pytania pod tym postem. Z racji tego, że przenoszę się na swój serwer chciałabym bloga doprowadzić do jak najlepszego stanu.

Pierwsze pytanie: Czy założyć nowy fanpage na facebooku z poprawioną nazwą bloga?
Jest to możliwe TYLKO jak ma się mniej niż 200 polubień, ja mam już ponad 1000 i jest mi trochę szkoda, bo ponad rok pracowałam na taką liczbę, a jak się przeniosę i zmienię nazwę to na pewno szybko taka liczba nie wróci. Stąd moje pytanie, czy zostać przy Coraz-mniej nawiązujący do poprzedniej nazwy bloga, czy zakładać nowy.
Drugie pytanie: Jakie wolicie posty na blogu, ułożone w kafelki, rozwijane (czytaj dalej), czy zwykłe takie klasyczne, że jedzie się w dół i czyta?
Tutaj chodzi mi o to, że przy tworzeniu nowego wizerunku bloga już na WordPressie chciałabym dopasować się do Waszej wygody, bo mi z racji tego że siedzę od środka jest obojętnie. Kafelki nie zawsze mi się podobają, a i chcę zrobić z bloga swoje miejsce, gdzie będzie wszystko ładnie i schludnie. Tutaj również proszę o Waszą radę.
Pomocy! 🙂
PS. Później na blogu pojawi się aktualizacja włosów! 🙂