Nie powiecie mi, że nie lubicie promocji czy rabatów! Nie powiecie mi również, że nie kuszą Was te wszystkie krzyczące napisy -70%, -50%, PROMOCJA! W internecie może tych napisów, tak dużo nie ma i aż tak do nas nie krzyczą, ale są strony które pomagają nam wyszukiwać promocje, o których nawet nie mamy pojęcia! Właśnie taką stroną jest www.promoszop.pl!
          Która z nas nie lubi kupować czegoś na promocji, w końcu dzięki temu udaje się nam dostać coś fajnego, czego byśmy normalnie nie kupili gdyby nie oferta zniżkowa! Albo daje nam to możliwość poznania produktów, które nas nie interesowały, bądź nie znaliśmy. Nie wiem jak Wy, ale na mnie często promocja działa jak płachta na byka, szczególnie jeżeli jest w sklepie, który lubię lub zależy mi na jakiejś rzeczy właśnie z tego miejsca. Nie zawsze oczywiście wszystko jest tak kusząco przecenione jakbyśmy chcieli, ale dzięki stronie promoszop.pl bez problemu możemy dowiedzieć się o promocjach w wielu sklepach!
          Powiem Wam, że często zdarza mi się poszukiwać kodów rabatowych na jakieś zakupy, które planuję z wyprzedzeniem. Strona o której mowa zawiera bardzo dużo rabatów, informacji o promocjach, czy gratisach bądź zniżkach z różnych sklepów. Mnie skusił oczywiście Douglas i Yves Rocher, oba sklepy mają sporą ofertę zniżkową na tej stronie, jednakże ja skusiłam się na coś innego, ale o tym zaraz.
          Oferta strony jest tak bogata, że przeszukanie wszystkich miejsc zajęło mi sporo czasu i nie będę ukrywać, że znalazłam tam parę ciekawych perełek promocyjnych, na które warto zwrócić uwagę. Chociażby promocje w Daichamnie, czy Douglasie. Jednakże mnie wyjątkowo skusiła oferta w Matrasie!
          Obsługa strony jest bardzo prosta, wyszukujemy interesujący nas sklep, klikamy w niego i strona przenosi nas w miejsce, gdzie są wszystkie rabaty/promocje/zniżki do danego sklepu. Czasem jest to darmowa wysyłka, czasem -30zł, albo -50% w zależności od miejsca. Odnajdujemy interesującą promocje i klikamy w nią, aby odnaleźć konkretną zniżkę. Wtedy strona promoszop albo automatycznie przenosi nas do sklepu, albo pokazuje miejsce gdzie rabat się znajduje albo pokazuje kod który trzeba wpisać przy realizacji zamówienia. W moim przypadku promoszop przeniósł mnie na stronę Matrasa, gdzie swobodnie mogłam sobie wybrać co tylko chciałam.
          Właśnie o to mi chodziło! Gdyby nie ta strona, nawet nie wiedziałabym że w Matrasie jest taka promocja i nie kupiłabym tych książek, na które czaiłam się od długiego czasu. 25% zniżki na bestsellery pozwoliła mi kupić aż 4 książki w bardzo fajnej cenie. Skusiłam się na Grę o Tron kolejny tom, poradnik tworzenia strony w WordPressie, pierwszy tom Pretty Little Liars, oraz wisienka na torcie… “Makijaż sztuka przemiany” Kevina Aucoin’a. Całość zamówienia zamknęła się w 100zł bez problemu i z darmową dostawą do paczkomatu (ostatnio bardzo lubię taką formę przesyłek). 
          Dlatego chciałam zwrócić Waszą uwagę na tą stronę z racji tego, że jako zakupomaniaczki, taka strona pozwala nam zaoszczędzić parę groszy. Co w takich czasach jakie mamy jest jednak dużym plusem zarówno samej strony, jak i wszystkich na niej sklepów, a jak wspomniałam wcześniej wybór jest naprawdę ogromny. Nikt mi nie wmówi, że promocje nie kuszą, a jeżeli mamy je tak przystępnie podane, to aż szkoda nie skorzystać! Więc jeżeli poszukujecie promocji dla siebie, a nie możecie jej znaleźć promoszop Wam w tym pomoże, dlatego zachęcam do zajrzenia na stronę oraz na fanpage promoszop, gdzie na bieżąco są wrzucane informacje o promocjach pojawiających się na stronie.
          A tak prezentuje się moje zamówienie:
          Ja jestem bardzo zadowolona, że poznałam tą stronę i na pewno nie raz jeszcze będę wyszukiwać tam zniżek, które na pewno wykorzystam. Wam również polecam rzucić okiem i sprawdzić, czy akurat nie ma promocji na coś co od dawna chcieliście już mieć? Jak dla mnie, bardzo fajna sprawa!