Jak wiecie lub też niekoniecznie, aktualnie jestem w Hiszpanii. Dokładnie w Walencji i właśnie pewnie odpoczywam nad basenem lub spaceruję po centrum, ewentualnie przechadzam się wśród pięknych widoków. Ciężko mi to przewidzieć pisząc posta z tygodniowym wyprzedzeniem… W każdym razie, przygotowując się do wyjazdu nie zapomniałam i o Was. Na blogu pojawiły się już dwa posty podczas mojej nieobecności, ale dzisiejszy będzie ostatnim, który przygotowałam. Poniżej znajdziecie 15 tekstów, które uważam (lub Wy uważacie, patrząc na statystyki) za teksty godne uwagi. 

          W tematyce lifestylowej związanej z blogowaniem i nie tylko polecam Wam zajrzeć do tych czterech tekstów, szczególnie jeżeli interesujecie się blogosferą, blogowaniem lub chcecie sami założyć bloga. Ponadto znajdzie się tutaj też coś dla moli książkowych lub ebookowych, jeżeli podobnie jak ja, czytacie na czytniku.

          Kosmetycznych tematów jest u mnie od groma, co oczywiście wiecie, ale te kilka tekstów naprawdę warto przeczytać, albo chociaż rzucić na nie okiem. Jeżeli aktualnie szukasz jakiegoś kosmetyku do brwi, nie wiesz jakie popełniasz błędy w makijażu i jak sobie z nimi radzić. Albo jeżeli nie możesz zapuścić włosów i nie wiesz co robisz źle. W każdym razie, polecam Ci 10 tekstów, które mam nadzieję Cię zaciekawią!

          Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy jakiś tekst szczególnie Wam się spodobał, albo czy macie swój ulubiony post na moim blogu. Możecie mi go podlinkować w komentarzu, chętnie się dowiem o czym lubicie u mnie czytać! Tymczasem ja uciekam się pakować, bo wszystko będę robić zaraz na ostatnią chwilę…

Pozdrowienia z Walencji! <3