Wczoraj był totalnie jesienny, deszczowy i chłodny dzień. Wzięło mnie na typowo jesienny makijaż jak i strój (wczoraj zakupiony sweterek) i chciałam Wam pokazać co udało mi się też zmalować jak wkomponowuje się to w jesienne klimaty.
          Do zrobienia makijażu użyłam paletki Sleek Storm, która doskonale wtapia się w klimaty jesienne. Jak chcecie więcej o niej poczytać to klikajcie TUTAJ pisałam o niej więcej. Tylko dwa Cienie odgrywają w tym makijażu swoją rolę, do tego oczywiście róż, bronzer, tusz i czarna kredka do oczu. Makijaż będzie idealny dla rudowłosych.
makijaz-dla-rudowlosych
makijaz-dla-rudowlosych
          Może niektórzy z Was zwrócą uwagę na brwi, właściwie mnie wydaje się, że są za grube. Aczkolwiek w związku z tym, że w klimacie malowania brwi jestem początkująca może podrzucicie mi jakieś rady? Zazwyczaj maluję je delikatnie szarym cieniem, w tym makijażu zaś postawiłam na brąz lekko doprawiony grafitowym cieniem. Jakie jest Wasze zdanie, są za grube czy w sam raz?
blog-kosmetyczny
blog-kosmetyczny
          Na koniec moje ulubione zdjęcie ze wszystkich, które zrobiłam w tym makijażu. Moim zdaniem świetne wpasowanie w liściasto brązowe klimaty panujące za oknem aktualnie i jestem pewna, że ten makijaż bądź inne jego wersje będą w najbliższych dniach często gościć na mojej twarzy.
makijaz-dla-rudowlosych
Jak Wam podoba się moja wersja Pani Jesień?