Od zawsze marzyłam o tym, aby mieć śnieżnobiały, nieskazitelny uśmiech. Wybielanie zębów w domu, długo wydawało mi się niemożliwe, bo wszelkie pasty wybielające, nie dawały zadowalającego efektu, a zabieg u dentysty, wciąż wydawał mi się zbyt drogi. Na szczęście niedawno  na rynku pojawiły się paski wybielające firmy Rapid White i dziś chcę Wam pokazać efekty siedmiodniowej kuracji. Zanim jednak przejdę do szczegółów, chcę przybliżyć Wam sposób stosowania i spostrzeżenia z kuracji.

Wybielanie zębów w domu – paski Rapid White

Długo się zastanawiałam, czy warto interesować się paskami wybielającymi, czy po prostu powinnam zacząć odkładać pieniądze na zabieg u dentysty. Choć byłam sceptyczna i bałam się, że stosowanie pasków dostarczy mi jedynie wielkie rozczarowanie oraz utwierdzenie w przekonaniu, że wizyta u dentysty jest nieunikniona, zdecydowałam się spróbować. Paski wybielające Rapid White (69,99zł zestaw) to nowość, która niedawno pojawiła się w Rossmannach, czyli są dostępne dla wszystkich i to w przyzwoitej cenie. W opakowaniu znajduje się akcelerator oraz 14 saszetek, w których znajdują się dwa, rozpuszczające się paski wybielające.

OBIETNICE PRODUCENTA I STOSOWANIE PASKÓW RAPID WHITE

Paski wybielające powinno się stosować dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepsze efekty wybielania. Już po 5 dniach producent zapewnia widoczne efekty rozjaśniania, zaś maksymalne wybielenie już po 7 dniach od rozpoczęcia kuracji. Zastosowana innowacyjna technologia zapewnia szybką i skuteczną metodę rozjaśniania wolną od nadtlenku wodoru. Użytkowanie pasków jest szybkie i proste, poniżej znajdziecie instrukcje:

 przed aplikacją pasków należy umyć zęby
 na początek polecam wyciągnąć paski wybielające z opakowania
 na przednią część górnych zębów, trzeba nałożyć akcelerator następnie dokładnie docisnąć pasek
 tę samą czynność trzeba wykonać na dolnych zębach
 po około 5-7 minutach paski się rozpuszczają, po tym czasie należy dokładnie przepłukać usta wodą
 producent sugeruje nie jeść i nie pić przez ok. 15 minut po rozpuszczeniu pasków.

Przeciwwskazania

Nie powinno się stosować pasków, w przypadku: schorzenia, zapalenia, krwawienia dziąseł, poważnych ubytków lub wrażliwych zębów, podczas noszenia aparatu ortodontycznego i w trakcie ciąży lub karmienia piersią. Między kuracjami, należy odczekać około miesiąca i w razie pojawienia się jakichkolwiek podrażnień koniecznie skontaktować się z lekarzem.

domowe wybielanie zębów paski
wybielanie zębów w domu paskiWRAŻENIA ZE STOSOWANIA I EFEKTY KURACJI 

 
W zestawie, poza paskami wybielającymi znajduje się akcelerator, czyli płyn, który musimy zaaplikować na zęby, przed nałożeniem pasków wybielających. Aplikator jest w formie gąbeczki i choć jest to trochę upierdliwe, to proces przebiega szybko i bezproblemowo, szczególnie po nabraniu wprawy. Sposób aplikacji pasków jest szybki i wygodny, bo doskonale przyklejają się do zębów, nie migrują i są właściwie niewyczuwalne. Początkowo miałam z tym trochę problemów, ale już przy trzeciej aplikacji wszystko poszło sprawnie. Sam proces wybielania, podczas którego paski się rozpuszczają jest bezbolesny, nie odczuwałam żadnego podrażnienia, szczypania, mrowienia. Jedyne co mam do zarzucenia to smak, jest on niezwykle intensywny. Mogłabym go określić jako mocną, intensywnie kwaśną miętę, co nie każdemu może smakować. Trzeba się do niego przyzwyczaić, ale na szczęście po wypłukaniu w ustach pozostaje tylko smak mięty i uczucie świeżości. Paski faktycznie rozpuszczają się w okolicach 5-7 minut i wystarczyło wypłukać usta, żeby pozbyć się ewentualnych nierozpuszczonych resztek. Po wypłukaniu zębów nie odczuwałam i wciąż nie odczuwam żadnych, negatywnych skutków ubocznych. Jestem już po zakończonej kuracji, a zęby wciąż nie są nadwrażliwe, nie bolą i nie dzieje się z nimi nic negatywnego.

Pierwsze efekty

Po 5 dniach zauważyłam, że zęby robią się jaśniejsze i nie mogłam się doczekać efektu końcowego. Muszę przyznać, że zęby są zauważalne bielsze i choć efekt nie jest niesamowicie powalający i zęby nagle nie zaczęły świecić w ciemności, to są zdecydowanie bielsze niż przed zastosowaniem pasków wybielających Rapid White. W związku z tym muszę stwierdzić, że wybielanie zębów w domu jest fajną alternatywą, jeżeli chcemy uzyskać naturalny efekt. Poniżej zamieściłam zdjęcia przed i po kuracji, starałam się zrobić je w takich samych warunkach oświetleniowych, na takich samych ustawieniach aparatu i w tym samym miejscu. Ponadto chciałam Wam też pokazać jak zęby prezentują się przy różnych kolorach pomadek. Prawda, że wyglądają lepiej?
 
wybielanie zębów w domu
wybielanie zębów w domu rapid white
 

Czy warto kupić paski wybielające Rapid White?

Różnica jest zauważalna nawet na zdjęciu, może to świadczyć jedynie o tym, że paski działają i wybielanie zębów w domu jest możliwe! Oczywiście, tak jak wspomniałam, nie uzyskamy śnieżnobiałego, powalającego uśmiechu, ale różnica jest widoczna i moim zdaniem warto w nie zainwestować. Osobiście jestem oczarowana efektem i myślę, że za jakiś czas skuszę się na kolejną kurację, może uda mi się wzmocnić efekt.

 

Post powstał we współpracy z marką Rapid White.