Sylwester coraz bliżej, więc przyszła pora na pokazanie Ci palet, które świetnie nadają się do makijażu wieczorowego. Ponieważ zestawienie TOP 5 palet do makijażu dziennego [klik] przypadło do gustu wielu moim czytelniczkom, postanowiłam przygotować również TOP 5 palet do makijażu wieczorowego. W sam raz przed imprezą Sylwestrową. Jest jeszcze trochę czasu żeby którąś z nich sobie sprawić i mam nadzieję, że pomogę Ci w wyborze odpowiedniej. W związku z tym, zapraszam na post!

paleta do makijażu wieczorowego

         Przede wszystkim przy makijażu wieczorowym zazwyczaj stawia się na mocne oko i podkreślone usta. Ja osobiście lubię jednocześnie mocno podkreślone oko i wyraźne, ciemniejsze usta. To oczywiście kwestia preferencji, ponieważ powszechna zasada mówi o tym, aby w makijażu stawiać albo na oko, albo na usta. Aczkolwiek zasady są po to by je łamać, więc śmiało nie krępuj się! Dzisiaj jednak nie mam przygotowanej propozycji, a TOP 5 palet do makijażu wieczorowego!
          Tak jak poprzednim razem nie jest to ranking od najlepszej do najgorszej, ale zestawienie pięciu palet, które świetnie nadają się do makijażu wieczorowego.

paleta do makijażu wieczorowego

1. Makeup Revoltion, Iconic Pro 2 – jedna z fajniejszych palet do makijażu wieczorowego, ma zarówno neutralne brązy, ale i granat, czerń oraz szarość. Dużym plusem tej palety jest rozmaitość wykończeń cieni – mamy tutaj maty oraz perły, dzięki czemu makijaż może być naprawdę różnorodny. Cienie są dobrze napigmentowane, a kolorystyka idealna na wieczór. Na blogu poświęciłam post obu wersją palet Iconic pro: [recenzja]. Cena ok 35zł
2. Too Faced, Chocolate bar Semi Sweet – najdroższa z dzisiejszego zestawienia, ale możliwości jakie oferuje są nieograniczone. Paleta zawiera maty, satyny, perły oraz cień z drobinkami. Dzięki temu makijaże nią wykonane będą idealnie pasować na wieczór Sylwestrowy i nie tylko. Obecność brązów i czerni zapewnia uniwersalność palety, a ciemniejsze odcienie jej wieczorowy charakter. Moim zdaniem jest genialna również na dzień, ale wieczorowe oko również dzięki niej można wyczarować bez mniejszych problemów. Cena: ok. 180zł
3. Makeup Revolution, Death By Chocolate – paleta, która budzi we mnie bardzo dużo pozytywnych emocji. Jakości cieni jest bardzo dobra w porównaniu do ceny, a kolory dają ogromne pole do popisu. Paleta jest zachowana raczej w brązowej kolorystyce, ale dzięki temu będzie idealna dla wielu kobiet, posiada również czerń i beże – więc wybór jest ogromny. Cienie trzymają się świetnie i jestem przekonana, że będziesz z niej zadowolona, [recenzja]. Cena: ok 40zł.

makijaż wieczorowy

4. Makeup Revolution, Iconic 3 – dla fanek palet Naked jest to idealna opcja, bo paleta ma kolorystykę mocno zbliżoną do Urban Decay Naked 3 i jakość cieni jest również okej. Nie jest to taka sama jakość, ale kolory są przepiękne do makijaży wieczorowych. Ponownie firma oferuje różne wykończenia, więc wybór jest spory, [recenzja]. Cena: ok 20zł.
5. Sleek, Bad Girl – kolorystycznie jest to paleta idealna dla brązowookich, granaty i srebra pięknie podkreślą ten kolor tęczówki, ale jeżeli lubisz granatowe makijaże Bad Girl będzie idealna! Cienie mają mocny pigment i świetną trwałość. Ja osobiście paletki Sleek bardzo lubię więc nie mogło chociaż jednej zabraknąć w moim zestawieniu. Cena: ok 40zł.

makijaż wieczorowy

paleta do makijażu wieczorowego
          Dzisiejszy TOP 5 to taka baza, która ma ułatwić Ci wybór palety idealnej na wieczór. Wszystkie jakie dziś przedstawiłam były przeze mnie sprawdzone i wielokrotnie testowane, więc jestem pewna, że którąkolwiek wybierzesz, będziesz zadowolona.

A może masz już swoją ulubioną paletę do makijażu wieczorowego? Chętnie ją poznam!


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER | SNAPCHAT: agwer_blog