Znacie inicjatywę Sher week? Ja poznałam ją dopiero parę dni temu i stwierdziłam, że również chcę wziąć w tym udział. Akcja polega na poleceniu trzech wartościowych, naszym zdaniem blogów, które mają na nas jakiś wpływ, lub uważamy je za godne uwagi. Chciałabym dzisiaj pokazać Wam 3 blogi, które lubię, czytam i uważam za bardzo wartościowe, pomimo, ze nie są to najpopularniejsze blogi w blogosferze. Zapraszam Was na post i również zachęcam do wzięcia udziału w akcji! 
[źródło]
           Share Week jest organizowany od 2012 roku przez Andrzeja z bloga jestkultura.pl, jeżeli chcecie o akcji poczytać więcej to polecam kliknąć w zdjęcie, które automatycznie przeniesie Was do głównego posta akcji, właśnie na blogu Andrzeja. Jak wspomniałam we wstępie, ja chciałabym dziś dołączyć do akcji Share Week i polecić Wam trzy wartościowe blogi, które uważam za godne uwagi!
Siulka – Podobnie jak ja, maniaczka makijażu, która, ma świra na tym punkcie. Jednakże posiada dużą wiedzę i fajnie się nią dzieli. Przyjemnie się ją czyta, teksty ozdabia fajnymi zdjęciami i jest konkretna w tym co robi. Nie dzieli się jedynie wiedzą związaną z makijażem, ale i wieloma innymi kwestiami, które są w jakimś stopniu związane z kosmetykami. Czyli totalnie w moim stylu.
Smaruje – Moje najnowsze odkrycie! Koniecznie musicie ją przeczytać, o banalnych rzeczach pisze naprawdę świetnie. Ma bardzo lekkie pióro, jest zabawna i pisze naprawdę ciekawe teksty. Warto do niej zajrzeć, nie zamieszcza suchych zwykłych recenzji, ale dzieli się swoimi emocjami. Blog ma ogromny potencjał, a autorka podejście do życia nie od parady! 
Króliczek doświadczalny – Króliczka już chyba kiedyś Wam polecałam, szczególnie, że pisałam o niej w mojej magisterce. W każdym razie, koniecznie musicie poznać jej bloga. Nie banalne podejście do codziennych spraw, jak i tych ważniejszych. Pisze świetne teksty wyczerpujące temat. Posiada ogromną wiedzę i dzieli się w bardzo przystępny sposób, żałowałabym gdybym o niej nie wspomniała. Bez dwóch zdań, blog godny polecenia!
          Ciekawa jestem kogo polecą inni blogerzy, na pewno zwrócę uwagę na listę, która pojawi się na blogu Andrzeja po zakończeniu akcji. Jakie blogi godne uwagi Wy polecacie?