Szał promocyjny można uznać za otwarty. Dzisiaj post czysto informacyjny: Rossmann znów kusi nas wielką promocją na kosmetyki kolorowe! Tym razem promocja podzielona jest na trzy części, przy czym w wypadku ostatniej części nie jest jeszcze potwierdzona data końcowa. W pierwszej części przecenione będą produkty do ust oraz paznokcie, zaś w drugiej produkty związane z oczami, ostatni element oczywiście: produkty do twarzy. W dalszej części posta więcej szczegółów w związku z promocją nie tylko w Rossmannie.

          
          Część związana z produktami do twarzy nie jest jeszcze potwierdzona, ale ponoć ma startować od 14.11. Taką informację na pewno uzupełnię jak tylko zostanie zatwierdzona. W każdym razie najbliższa promocja wygląda następująco:
2-6.11 – przecenione będą wszystkie szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i odżywki do paznokci
7-13.11 – wszystkie tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu i eyelinery
14.-…11 – podkłady, korektory pudry, róże, bronzery, rozświetlacze
         Myślę, że takie rabaty kuszą i że nie jedna z nas trafi do Rossmanna po jakiś produkt. Przygotowywałam już posty związane z tego typu promocjami w Rossmannie, co warto kupić: [ klik ], [ klik ][ klik ][ klik ], ale pojawiło się w sieciówce sporo nowych, ciekawych produktów. W związku z tym moje pytanie: Mam ponownie tworzyć post tego typu z rekomendacjami produktów, jakie polecam kupić lub na jakie warto zwrócić uwagę? Koniecznie daj mi znać w komentarzu!

          A ja odsyłam do pełnej gazetki Rossmanna [ klik ], możesz też zajrzeć do gazetki Hebe [ klik ], SuperPharm [ klik ] czy Natury [ klik ], gdzie aktualnie też trwają promocje (w Naturze np. na KOBO). Nie będę ukrywać, że za każde Twoje kliknięcie wpada mi parę groszy, także nie krępuj się, nawet jeżeli gazetki Cię nie interesują 😉


Koniecznie daj znać w komentarzu czy mam szykować post z polecanymi produktami i czy sama planujesz wybrać się na polowanie do Rossmanna?