Lubicie kiedy pomadka nie dość, że ma piękny kolor, ma bardzo przyzwoitą trwałość to jeszcze cudownie wybiela zęby? Ja też. Dlatego właśnie dzisiaj, chcę przedstawić Wam pomadkę, która spełnia te wszystkie wymogi, ale nie tylko! Jeżeli chodzi o firmę NYX to nie mam z nią zbyt dużego doświadczenia, mam trzy produkty i póki co jestem bardzo, ale to bardzo z nich zadowolona. Podobnie jest z bohaterem dzisiejszej notki! Jeżeli chcecie poznać tą piękność nieco bliżej to serdecznie zapraszam na dzisiejszy post. Nie będziecie żałować tej znajomości, to mogę Wam zagwarantować!

          Alabama to matowa pomadka firmy NYX, którą możemy dostać za ok. 30zł. Dostępna jest w salonie firmowym w Warszawie, centrum handlowe Blue City, albo na stronie Douglasa (nie wiem czy te pomadki są dostępne w sklepach stacjonarnych). Myślę, że znalazłoby się też kilka drogerii internetowych, gdzie można je dostać.
          Pomadka z założenia jest matowa, ale jak zobaczycie zaraz na zdjęciach, wcale taka całkowicie matowa, to ona nie jest. Ma raczej takie aksamitne wykończenie, mocno kremowe, ale w kierunku matu. To co widzicie na zdjęciach to efekt sztucznego oświetlenia, normalnie jest delikatnie mniej błyszcząca, chociaż nie nazwałabym jej pomadką matową.
          Bardzo przyjemnie się ja nakłada, delikatnie i miło sunie po ustach, uczucie jest takie jakbyśmy połączyli mocno matową pomadkę ze zwykłą kremową. Aczkolwiek jest to bardzo pozytywne odczucie i mało kłopotliwe, choć zważywszy na kolor musimy być bardzo dokładni. Jeżeli chodzi o trwałość to muszę przyznać, że jest nieźle. Spokojnie wytrzymuje ok 5h jeżeli nie jemy nic mocno mokrego lub tłustego. Najlepsze jest to, że ściera się bardzo równomiernie po pozostawiając nielubianej obwódki.

          Pomadkę nałożyłam bez kredki i bez poprawek korektorem, abyście mogły zobaczyć jak w stu procentach wygląda na ustach. Takie ciemne kolory trzeba aplikować bardzo dokładnie ponieważ niestety, każde niedociągnięcie jest mocno widoczne. Ależ pomadka wygląda cudownie! W rzeczywistości jest nieco ciemniejsza, ale efekt jest równie imponujący. No i te zęby! Nie powiecie mi, że nie mam racji, ale naprawdę mocno je wybiela. Dawno nie miałam pomadki, w której moje zęby czuły się tak dobrze! Jestem przekonana, że Wasze też będą!
Jak Wam się podoba? Dla mnie jest idealna na jesień jak i na zimowe wyjścia!